Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Zobrazuji posledních 30 aktualit.

18.4.Legenda pomáhá 2. koloNa webu Sportovniaukce.cz bylo spuštěno druhé kolo aukce nevyzvednutých a nevydražených dresů v rámci celorepublikového projektu Legenda pomáhá! Harmonogram druhého kola dražby včetně odkazů do samotných aukcí naleznete ZDE.
1.3.Do Šumperku s WalmezákyI na třetí čtvrtfinálový venkovní zápas jedou meziříčští fanoušci společně. Pokud máte zájem se přidat, a podpořit Bobry ve venkovním prostředí, obraťte se na telefonní číslo 734 578 180. Odjezd je v 15:20.
1.3.Aukce Legenda pomáháDnes končí aukce dresů HC Bobři z akce Legenda pomáhá. Svůj dres si tak můžete vydražit pod tímto odkazem.
23.2.S fans na playoffNa první zápas playoff pořádá fanclub "Walmezáci" autobusový zájezd. Zájemci se mohou přihlásit na e-mailu valmezfans@seznam.cz Odjezd je v sobotu 25. 2. ve 14:15 od autobusového nádraží (pod hodinami). Přijeďte Bobry, v co největším počtu, podpořit!
12.2.Dražba dresůDražba dresů z charitativní akce Legenda pomáhá, která se uskutečnila při valašském derby ve Vsetíně, probíhá na webu www.sportovniaukce.cz.
7.2.Poslední posila DudekPoslední posilou, která přichází na Bobří hráz se stává havířovský obránce Jakub Dudek. Dvacetiletý obránce, který se zařadí k nejvyšším hráčům v kabině, odehrál za Havířov letos 26 soutežních zápasů WSM ligy. Nyní je rámci střídavých startů připraven pomoci Bobrům.
29.1.Matoušek k BobrůmV rámci střídavých startů se připojil v sobotu 28. 1. k mužstvu Bobrů sedmnáctiletý talentovaný gólman Havířova Jiří Matoušek, jenž se ukázal hned ve valašském derby ve Vsetíně. Matoušek vychytal během dvou třetin celkem devětadvacet střel, ovšem následně byl zraněn. Nemělo by se však jednat o nic vážného a mladý gólman bude brzy připraven opět nastoupit. Zároveň by to neměla být poslední lednová posila Bobrů!
27.1.Zrušené zápasy mládežeKvůli velké marodce mladších žáků, starších žáků a mladšího dorostu byly zápasy těchto kategorií naplánované na tento víkend zrušeny. Děkujeme za pochopení.
27.12.Lukáš Vrba k BobrůmNa jednoměsíční hostování přichází k Bobrům vsetínský Lukáš Vrba. Pokud se stihnou vyřešit všechny administrativní náležitosti, bude pětadvacetiletý obránce připraven nastoupit už ke středečnímu utkání v Brně. Lukáš Vrba odehrál v současné sezoně za Vsetín dvacet utkání, ve kterých zaznamenal tři góly a dvě asistence.
24.11.Obránce Štědrý končíObránce Michal Štědrý, který přišel přišel k Bobrům před letošní sezonou ze Vsetína, končí. V modrobílém dresu nastoupil ke dvanácti ligovým zápasům a na konto si připsal jednu asistenci. Michalovi za angažmá na Bobří hrázi děkujeme a přejeme mu hodně štěstí.
24.11.Plšek pro hokej.czSenzační výhry Bobrů v Porubě si všiml i jeden z nejznámějších českých webů hokej.cz, který vám přináší rozhovor i s hvězdou utkání, Lukášem Plškem! ROZHOVOR ZDE.
4.11.Nejlepší hráč do 21 letV naší anketě můžete nyní hlasovat o nejlepšího mladého hráče do 21 let. Který z mladíků vás zaujal nejvíce? S vítězem ankety připravíme velký rozhovor, a otázku mu budete moci položit i vy! Hlasování bude ukončeno ve čtvrtek 7. prosince.
14.10.Zpestření derby!Na tradiční valašské derby si připravil pro fanoušky náš hlavní mediální partner radio Kiss Publikum malé zpestření. Už zhruba hodinu před utkáním bude jejich Kisspatrola rozdávat horkou kávu, která se bude do zimy, která panuje na stadionu hodit. Určitě se vyplatí přijít o pár minut dříve!
21.9.Zápasy - přípravkaRozpisy zápasů mládeže kategorií 4.tříd, 3.tříd a 2.tříd jsou již doplněny na hlavní stránce mládeže. Ve všech těchto kategoriích hrají vždy mužstva dvojzápas "A" a "B" na malé hřiště. 4. třída hraje druhou (jarní) část sezóny již jako jeden tým na celé hřiště.
9.9.Rozpisy zápasů mládežeAktualizované rozpisy mistrovských utkání našich mladých hokejistů najdete v sekci "MLÁDEŽ" - "HLAVNÍ STRÁNKA MLÁDEŽE". Sezóna 4.,3. a 2. tříd bude teprve rozlosována.
8.9.OmluvaOmlouváme se za výpadek webu ve čtvrtek 8.9. v ranních hodinách, důvodem byla hardwarová porucha na serveru, mimo pole působnosti správce tohoto webu.
7.9.Škola bruslení - ZMĚNA!POZOR ZMĚNA! Škola bruslení, kterou pořádá klub HC Bobři Valašské Meziříčí se uskuteční každé pondělí od 17:00 do 18:00 hod. na ZS ve Valašském Meziříčí. Na všechny se těší náš tým trenérů.
29.8.Prodej permanentek30.8.2016 bude zahájen prodej permanentních vstupenek na sezónu mužů 2016/2017. Cena 800 Kč - platí na základní část (20 utkání). Prodej bude probíhat primárně u Petra Dvořáka (manager@hcvm.cz, 731 698 248), nebo následně na vrátnici zimního stadionu.
24.8.Muži s Uherským BrodemV pátek 26.8. odehrají naši muži v rámci tréninkového utkání zápas proti ambicioznímu účastníkovi krajské ligy HC Uherský Brod. Bobři budou v utkání klást důraz na fyzickou kondici. Přijďte si zpříjemnit páteční večer hokejem. Začínáme od 18:00 a vstupné bude dobrovolné!
17.8.Další přátelák!Utkání, které bylo nejprve zrušeno Novým Jičínem, bylo nakonec přeloženo na pátek 19.8. 2016. Začátek utkání je naplánován na 18:00 v Novém Jičíně.
10.8.Zrušené utkání v NJPrvní přípravné utkání v Novém Jičíně, které se mělo odehrát 12.8. od 18:00 bylo novojičínským klubem ZRUŠENO!
7.8.První trénink A-týmu!První trénink na ledové ploše bude zpřístupněn veřejnosti. Zveme všechny fanoušky, kteří by se chtěli ochladit na zimním stadionu při pohledu na posílený tým Bobrů, přijďte v pondělí od 18:15 na zimní stadion ve Valašském Meziříčí.
3.8.Aktuální dění!Na Bobří hrázi to začíná s prvními srpnovými dny pořádně ožívat. Kromě jednání s novým hlavním mediálním partnerem, to vypadá, že si do Valašského Meziříčí najde cestu další výrazná posila, tentokrát do zadních řad modrobílých. Zatím můžeme snad odtajnit jen to, že dotyčný má velké zkušenosti s prvoligovým hokejem a také extraligou.
2.8.Rozpis ledu Od 8.srpna budou hokejové tréninky probíhat již na ledové ploše. Časový rozpis tréninků jednotlivých kategorií najdete na webových stránkách již tradičně v sekci "ROZPIS LEDOVÉ PLOCHY".
1.8.TRÉNINK: Mladší dorostVe středu 3. srpna se bude od 17:00 hod. konat trénink mladšího dorostu na zimním stadionu. Veškeré věci na letní přípravu sebou. Trénink povede trenér mladšího dorostu, pan Tomáš Pařízek.
8.7.Snad už defintivněRozpis utkání druhé ligy byl opět trochu pozměněn. 45. kolo se odehraje 3.12., tudíž se ostatní utkání vždy o kolo posunuly. Díky tomu zakončí Bobři základní část již 18.2.2017.
7.7.InstagramOde dneška bude zdobit naší stránku kromě loga Facebooku i logo Instagramu. Ti, kteří nás ještě nesledují, to můžou napravit. Například pod tímto odkazem. Na této sociální síti budeme zveřejňovat fotografie, které budou fotit sami hráči ať už v kabině, či během tréninků nebo při cestách na utkání.
5.7.Svaz bude opět losovat Jelikož na oprávněnou stížnost Hodonína, kdy by jejich celek odehrál všechny domácí zápasy ve středu, a naopak Šumperk by odehrál všechna domácí utkání v sobotu před svým publikem, musel svaz zareagovat, a proto proběhne ještě jedno losování 7. července.
30.6.Další změna!Druhá liga opět kvůli odchodu Karviné pozměnila svůj hrací systém. Ve skupině Východ se odehraje celkově 40 utkání, a to v pěti kolech. Více na hokej.cz
22.6.Ptejte se manažeraKomunikace s klubem nebyla dříve ideální, ale nyní přichází čas na změnu. Na všechny dotazy fanoušků a příznivců se bude snažit odpovídat Petr Dvořák na našich stránkách v sekci fanzóna.


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
kisspublikum
Zlínský kraj
ROBE
Perfect Distribution a.s.
Alpine