V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í / S E M E T Í N - Slunečné páteční odpoledne patřilo v Semetíně fotbalu. Na trávník se proti sobě postavili týmy VHK Vsetín a HC Bobři Valašské Meziříčí. Bobři ze začátku utkání svého soka převyšovali a dokonce se dostali do vedení 3:0. Pak ale našel i Vsetín recept na bránu, kterou střežil muž v rukavicích Lukáš Zábojník, a po gólovém nástupu ve druhém poločase otočili výsledek na konečných 5:4.

Sestava Bobrů byla docela nadějná a fanoušci mohli na hřišti vidět i několik nových tváří, které se s týmem připravují. Zkušené fotbalisty, jako jsou například bratři Vargovi nebo Vojtěch Baroš, doplnili Josef Fojtík, Lukáš Kuchařík, Stanislav Báchor či Filip Vyvíjal. Známé tváře z minulé sezony však také nechyběly.

Mezi tři tyče se netradičně, oproti vsetínskému Plškovi, postavil Lukáš Zábojník. "Myslím si, že to bylo dobré zpříjemnění letní přípravy a další derby navíc. Líbilo se mi to moc, a hlavně mě potěšili naši fanoušci, kteří vydrželi fandit po celý zápas, patři jim za to velký dík. Snad budou ve stejném duchu pokračovat i na ledě. Co se týče mé pozice v bráně, tak bych řekl, že rád chytám. Sice to nebylo druhý poločas nejlepší, ale pro diváky to bylo alespoň záživnější, když padlo více gólů," dodal z úsměvem zkušený zadák modrobílých.

Po celý zápas předváděli skvělý výkon i fanoušci z Valašského Meziříčí, kteří vytvořili poblíž Vsetína doslova domácí atmosféru. Děkujeme za vaši podporu!