Fanzóna » Předseda

Ptejte se předsedy na veškeré dotazy ohledně fungování klubu.

 
Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky   
  • Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.
  • RSS kanál ptejte se: Předseda

Zobrazuji otázky 1 - 3 z 3 otázek v této kategorii celkem.

Milan S. (Valmez)
18.2.2018, 11:49
 
Dobrý den, kádr máme myslím za poslední léta nejlepší, ale přesto - Opava povinné tři body, které jsme projeli, Nový Jičín - tam šla prohra 100% za trenérem no a v Kopřivnici - to už byl zmar. Proč? neměl by mít tento tým právě v tomto období nejlepší formu? zatím to vypadá, že jsme se vrátili ”někam do srpna po třech trénincích na ještě nekvalitním ledě”. Může někdo říci, jak se věci budou dál řešit? Proč to hráčům nejde? náš slogan nyní raději ani nechci vzpomínat :( Bojujte a makejte!
Martin (VM)
18.2.2018, 11:03
 
Dobrý den, co ten trenér u nás ještě vydrží? Pan Dvořák se ohání sice tím,že jsou to hráči, kteří nedodržují pokyny, a že by se muselo vyměnit 50 hráčů za sezonu, jenže ono už těch změn letos bylo požehnaně. Přijdou posily a hraje se ještě hůř než předtím. Nejsme schopni přejít pásmo bez nahozeného puku (a to dokonce ani v přesilovce 5 na 3!!), mezi hráči není žádná souhra, jenom improvizace, žádné zažité mechanismy. I ta Opava tam má nějaký viditelný systém. Neustále se mění složení útoků, dokonce i těch, které fungovaly. Za celou sezonu až na 2 výjimky je to velké trápení, které jak se zdá graduje směrem k play-off.. Poslední dva zápasy měly být už jakoby bylo play-off a s Novým Jičínem totálně prokoučovaný zápas, v Kopřivnici debakl, na kterém jsem naštěstí ani nebyl. Další věc je, že před sezonou vyhlašujete otevřenost k fanouškům a při neustálé kritice zavřete hlavní sekci, kde se fanoušci ptali.
ladislav (VM)
18.2.2018, 08:21
 
Co s tím budete dělat? Nezdá se Vám, že Weintritt týmu již vůbec nemá co dát? A co hráči - nechtějí jít před nás fanoušky, aby si vyslechli ”poděkování za výkony”? ˇBlíží se play-off, nyní jsme vůbec nejhorším týmem! co s tím?


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine