Bobři podlehli Opavě

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři v dnešním zápase na domácím ledě podlehli Opavě. Ta byla dnes lepším týmem a zaslouženě si odváží domů tři body.
2. liga - skupina Východ 2013/2014, 15. kolo, sobota 2.11.2013
Opava
3:6
(1:3, 1:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 14. Matula (Kundera, Slovák), 26. Pavlas (Matějek), 50. Mir. Varga – 10. Wolf, 10. Kocián (Měch), 18. Vítek (Svoboda), 23. Vlašánek (Wolf), 24. Svoboda (Polok, Tichý), 60. Černý . Rozhodčí: Vaněk, Blaha, Wesley . Vyloučení: 2:4 .
Valašské Meziříčí: Slovák, Smolka – Ferenc, Hartmann, Heča, Kvapil, Tomiga, Zábojník, Řezáč, Kubáč, Kundera, Martiník, Novosad, Pavlas, Matula, Matějek, Slovák, Škutchan, Varga Dav., Varga Mar., Varga Mir.
Opava: Šafránek – Kysela, Vrabel, Galvas, Tichý, Pavelek, Mosler, Tuma, Měch, Herman, Vítek, Polok, Vlašánek, Kocián, Wolf, Černý, Baďura, Svoboda, Chalupa.

První třetinu jsme mohli sledovat jasnou nadvládu Opavy, domácím Bobrům se nedařilo skoro nic a v desáté minutě po chybě Zabojníka poslal do vedení Opavu Petr Wolf. Než se Bobři stihli oklepat po inkasované brance prohrávali již o dvě branky. Branku vstřelil Ivo Kocián. Bobrům se podařilo skórovat ve 14. minutě a to konkrétně Dominikovi Matulovi. Do konce první třetiny se podařilo ještě Opavě vstřelit jednu branku, a tak skončila první třetina 1:3.

Začátek druhé třetiny byl pro Bobry děsivý. Ve 23. minutě a ve 24. minutě inkasovali a najednou prohrávali již o čtyři branky. Pavlas snížil svou krásnou střelou ve 26. minutě - 2:5. Po zbytek druhé třetiny jsme nesledovali již nic zajímavého.

Třetí třetina se odehrávala takovým stylem, že Opava vše vsadila do bránění. Bobrům se dlouho nedařilo skórovat. V 50. minutě se to ale nakonec podařilo Miroslavovi Vargovi, a tak byl stav 3:5. Po zbytek zápasu se Bobři snažili skórovat, obrana a brankář Opavy byli ale proti. V závěru došlo ještě ke kosmetické úpravě, když vstřelil branku do odkryté klece hostující Lukáš Černý - konečných 3:6.