S Přerovem rozhodly až nájezdy

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - I přes nepříznivý vývoj utkání, kdy hostující Bobři prohrávali již o dvě branky se mužstvo vedené trenérem Sedlákem zvedlo a průběžně otočilo vývoj utkání ve svůj prospěch. Tedy přesně řečeno do 53.minuty, kdy domácí útočník Hanák nejdříve vyrovnal, aby v následných samostatných nájezdech jako jediný z obou týmů proměnil trestné střílení a rozhodl tak o vítězství Přerova.
přát, úterý 18.8.2009
Přerov
4:3sn
(1:0, 1:2, 1:1 - 1:0)
Branky a nahrávky: 14:29 Holík (Klimecký, Sedlář), 20:47 Pala (Sprušil), 52:15 Hanák (Klimecký, Martinák), nájezd Hanák - 21:39 Vašut (Sochorek), 27:10 Hruškovský (Vaněček), 43:52 Varga (Sochorek, Šebesta). Rozhodčí: Kaláb - Dučák, Dohnal. Vyloučení:6:8, navíc P.Dvořák (Val.Mez.) 5 minut + do konce utkání. Využití: 2:0. V oslabení:0:0 Střely na branku:40:42 . Průběh utkání: 2:0, 2:3, 4:3.
Přerov: HC ZUBR Přerov: Tihlář - Pala, Faltýnek, Vlček, Osina, Novák, Staněk, Ryšánek, Halouska - Kolář, Sprušil, Meidl, Kupec, Hanák, Martinák, Menšík, Kohůt, Žibrita, Klimecký, Sedlář, Holík
Valašské Meziříčí: HC Bobři Val. Meziříčí: Vašut (30.Mocek) - Zrník, Růčka, Vnenk, Dvořák O., Hruškovský, Vašut, Mlynář, Tatarčík, Dvořák P., Matějný, Šebesta, Sochorek, Varga D., Bokroš, Dědek, Vaněček

Roman Sedlák ( HC Bobři Val.Meziříčí): Určitě se hra trochu zlepšila oproti zápasu se Vsetínem, kdy jsme dnes hráli zodpovědněji. Pomohlo tomu i návrat dvou hráčů do druhé lajny Šebesty se Sochorkem. Bod z venku je dobrý, jen škoda vyloučení našeho hráče Petra Dvořáka do konce utkání, kdy jsme mohli hrát přesilovku, naopak jsem poté inkasovali. Určitě nám to ale ukázalo hodně věcí, ještě to není ale úplně dopilované, týden, maximálně 14 dní vyzkoušíme ještě hráče a poté už bychom chtěli hrát v konečné podobě a věřím, že se to otočí do plusu a výkony půjdou nahoru.