Po týdnu pauzy odjíždí Bobři do Nového Jičína
pátek 19.1.2018 | Richard Müller |

Po týdnu pauzy odjíždí Bobři do Nového Jičína

Středeční volný los zajistil Bobrům pracovní týden bez mistrovského utkání. Po posledním nevydařeném domácím zápase s Opavou se tak mohli Weintrittovi svěřenci plně soustředit na trénink. Hlavní cíl je nyní jediný, a to přerušit sérii pěti proher v řadě. Přetrhnout nelichotivou šňůru zkusí Valaši v sobotu na ledě nedalekého Nového Jičína.

V bilanci s Ďábly jsou Bobři jasně lepší

Na vzájemné střetnutí sobotních soupeřů došlo v této sezóně dohromady pětkrát a výsledky jasně říkají, kdo má navrch. Bobři vyhráli nad Ďábly hned čtyřikrát a zejména na poslední obrat na ledě soupeře Valaši nezapomenou.

Podle prozatímního průběhu je Nový Jičín i soupeřem Bobrů do začátku play-off. Otázkou zůstává, jak budou obě mužstva výsledkově pokračovat. Zatímco Bobři ztratili čtvrtou příčku, Ďáblové se na ní, díky novoročním deseti bodům, vyhoupli a Bobry na bramborové pozici vystřídali.

Nejproduktivnějším hráčem Nového Jičína je Robin Gebauer 12+12). V zadních řadách se pyšní tímto titulem Vojtěch Adamík (6+10). Mezi třemi tyčemi disponuje tým kouče Macháčka stabilní dvojici Tomáš Kohn (88,18%) - Jiří Slovák (88,81%). Vytíženějším z nich je ale Slovák, který odchytal dvě třetiny všech duelů.

Poslední zápasy Nového Jičína

Nový Jičín - Šumperk 3:2
Nový Jičín - Hodonín 1:2
Opava - Nový Jičín 2:4

Sestava Ďáblů z minulého utkání:

Slovák (Sonnek) – Adamík, Már, Běhal, Hruška (A), Tomeček, Janiczek – Palacký, Krupa, Pecha, Kafka, Chvostek, Gebauer, Kocián (C), Zedník (A), Sonnek, Uhlár.

Shrnutí

Utkání 38. kola druhé hokejové ligy skupiny Východ mezi celky HK Nový Jičín a HC Bobři Valašské Meziříčí se odehraje v sobotu 20. 1. 2018 od 17:00 na Zimním stadionu v Novém Jičíně. Vstupné na zápas je 50 Kč.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine