Třetí vzájemné měření sil hokejistů Havlíčkova Brodu a Valašského Meziříčí v rámci semifinále druhé ligy vyznělo lépe pro domácí Rebely. Ti se už v první periodě dostali do dvoubrankového vedení, které si postupně hlídali po zbytek zápasu, který nakonec dovedli do vítězného konce. Valaši tak budou v úterý odvracet na domácím ledě konec sezóny, Bruslaři naopak mohou stvrdit třetí výhrou svůj postup do finále.
2. liga - skupina Východ + Jih 2018/2019, neděle 17.3.2019, Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod
Havlíčkův Brod
4:2
(2:0, 1:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 12. Matušík (Vala, Milfait), 16. Třetina (Michálek, Semrád), 29. Michálek (Přidal, Milfait), 46. Voříšek (Matušík, Kulhánek) – 38. Rudl (Vávra, Peška), 56. Dvořák (Weintritt). Rozhodčí: Pokorný, Veinfurter – Křivohlavý, Řezníček. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1 019. Střely na branku: 26:37. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2.
Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Horák, Kulhánek, Šmíd, Nepokoj, Semrád, Vacík, Vala – Kuchta, Ludvík, Michálek, Voříšek (A), Chlubna, Přidal, Beneš, Třetina (C), Milfait (A), Kozlík, Matušík.
Valašské Meziříčí: Slovák (21. Plšek) – Ostrčil, Rudl, Holiš, Weintritt, Báchor, Váňa, Žák – Hořanský, Brunec (C), Fojtík, Andris, Vaněk, Peška, Vávra, Seidler, Paťava, Kuchařík, Dvořák, Martiník (A), Daněk (A).