První duel nové dekády! Valaši zavítají do Havlíčkova Brodu
pátek 3.1.2020 | Daniel Gargulák |

První duel nové dekády! Valaši zavítají do Havlíčkova Brodu

Vstup do nového roku zavede svěřence trenérů Weintritta a Plška do dalekého Havlíčkova Brodu, kde budou napravovat, stejně jako jejich soupeř, zaváhání v posledním zápase. Utkání startuje úvodním buly, které je naplánováno na 17:00 již tuto sobotu 4. ledna.

Bruslaři dva týdny bez mistrovského utkání

Hokejisté Havlíčkova Brodu prozatím marně stíhají suverénně první Draky z Šumperka, po několika zaváháních v posledních utkáních se naopak musí ohlížet i za svá záda, kde si na druhou příčku dělá zálusk ve velmi dobré formě hrající Slezan Opava. Bruslaři navíc mají o motivaci postaráno, před domácím publikem budou napravovat prohru z ledu Kopřivnice v utkání, které bylo odehráno ještě před Vánoci. Rebelové tedy byli rovné dva týdny bez hokeje - zda to bude výhoda, či nikoliv, ukáže sobotní podvečer.

Modrobílým se konec roku nevydařil

Poslední utkání roku 2019 mělo být pro svěřence trenéra Weintritta proti trápícím se Moravským Budějovicím jedním z těch snažších variant, jak úspěšně uzavřít uplynulý rok na domácím ledě. Realita ale byla odlišná po všech směrech. Žihadla nasázela do Bobří branky hned pět přesných zásahů, načež si domů odvezla všechny tři body za jednoznačné vítězství 5:1. Úkol před výjezdem do Havlíčkova Brodu zní jasně: Začít nový rok tak, jak se jej nepovedlo uzavřít, tedy vítězstvím nejlépe za tři body.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS