Jak junioři, tak dorostenci ztratili svou výhru ve víkendových střetnutí až v závěru utkání. Jediná přípravka dokázala na domácím ledě v malém valašském derby porazit VHK Vsetín.

Junioři

HC Bobři Valašské Meziříčí – SK Karviná 5:6 (0:1, 3:0, 2:5)

V osmém kole Krajského Přeboru Juniorů, přivítali naši hráči celek SK Karviná. I když se Valašské Meziříčí nachází se dvěma body na posledním místě tabulky, vůbec tomu hra nenasvědčovala. Karviná, která s 10 body obsazuje druhou příčku, vlétla do zápasu rychlostí větru a hned v první minutě poslal puk za Kurtinovy záda Hanke. Valaši se soupeře vůbec nezalekli a po gólu Vargy M., Vargy D. a Zedníka, který skóroval 2x, vedli nad favorizovanou Karvinou 4:1. Bohužel jak už to tak v hokeji dopadá, při výsledku 4:1 si člověk nemůže myslet, že vyhraje. Junioři Karviné během 10. min jednoznačně otočili skóre a navíc vsítili ještě dvě branky. Zápas se ještě meziříčští snažili zkorigovat, ale jedinou příležitost využil až v poslední minutě Ondra Nedbálek.

Branky a nahrávky: 21. Zedník, 30. Varga M. (Varga D.), 35. Zedník (Sochora), 42. Varga D. (Varga M.), 60. Nedbálek (Ehrenberger) – 1. Hanke (Kastlík,Borgel), 46. Tomis (Pasterný), 50. Hanke (Kastlík), 54. Wachtarczyk (Paulus), 55. Wachtarczyk (Pasterný), 56. Twardzik (Samek) Vyloučení: 7:12 + Zedník (VM) 10 min Využití: 2:3 V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:6, 5:6.

Dorost

HC Bobři Valašské Meziříčí – HC Studénka 4:5 (3:2, 1:2, 0:1)

V utkání 11. kola Krajského Přeboru Dorostu přivítali naši hokejisté v sobotu dopoledne celek HC Studénka. Studénka s 15 body obývá nejvyšší příčku přeboru Olomouckého kraje, kdež to Valašské Meziříčí obsazuje s 9 body pouze 6 příčku. Zápas začal ve strhujícím tempu a hned v první minutě měl na holi první gól hostující Kukelka, který ovšem pouze přestřelil domácího brankáře Netoličku. Jako první skóre zápasu otevřeli domácí zásluhou Honzy Kozáka. Než se ovšem hosté stačili vzpamatovat z prvního gólu, na světelné tabuli už svítil výsledek 2:0, kdy se trefil, po krásné kombinaci s Patrikem Kolovrátníkem, Radim Kabeláč. Hosté ze Studénky jako papíroví favorité nenechali nic náhodě a pro ně nepřijatelný výsledek chtěli změnit. O první snížení skóre se postaral Urzsulík. Meziříčští hokejisté měli touhu hrát a získat tak doma plný počet bodů. V 19. minutě se trefil krásnou ranou pod horní tyčku Miroslav Mikel. O 30. sekund později přišla rychlá odpověď. Do brejku poslal Kukelku Otava a ten snížil opět na rozdíl jedné branky. Ve 21. minutě zvyšoval stav utkání na 4:2 meziříčský Kabeláč. Od této chvíle se na ledě děly věci. Hosté ze Studénky dokázali během 20. sekund vyrovnat po gólech Opavského a Kukelky a navíc vítězný gól na konečných 4:5 vsítili hosté ze Studénky do branky Valašského Meziříčí půl minuty před koncem utkání. Tím šťastným střelcem byl Jiří Krnáč jehož otec je trenérem Studénky.

Branky a nahrávky: 5. Kozák, 8. Kabeláč (Kolovrátník), 19. Mikel (Kolovrátník, Kozák), 21. Kabeláč (Kajaba) – 12. Urzsulík, 20. Kukelka (Otava, Opavský), 22. Opavský (Krnáč), 22. Kukelka (Opavský), 60. Krnáč (Síkora, Urzsulík) Vyloučení: 6:9 Využití: 1:0 V oslabení: 0:0 Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:5.