Bobři zajíždějí do Frýdku

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - K dalšímu zápasu hráči Valašského Meziříčí zajíždějí na led Frýdku-Místku. Nejenom,že Frýdek je nepříjemný soupeř, ale ValMezu se na ledě tohoto soupeře tradičně nedaří. Podaří se ValMezu zvítězit a poodskočit tak bodově svému soupeři?

V minulém kole Bobři hráli na ledě Uherského Hradiště. Po vyrovnané první třetině, která skončila bez branek, si ale Bobři otevřeli střelnici a svého soka zničili devíti brankami. Velkou zásluhu na výsledku 9:0 má brankář Jiří Slovák, který udržel třetí nulu v sezoně, ale také útočník Martin Ambruz, který si připsal 4 kanadské body (2+2).

To Frýdek zajížděl na led Karviné. Již v osmé minutě ale prohrával. Frýdečtí ale nesložili zbraně a nakonec si z Karviné odvezli trošku překvapivé vítězství 3:1. Dokázali tak, že patří mezi nevyzpytatelné soupeře. Bobři by o tom mohli vyprávět. Vždyť na ledě Frýdku dokázali vyhrát pouze jedinkrát, a to v loňské sezoně v posledním kole.

Frýdek má ve svém středu několik hráčů, kteří mají bohaté zkušenosti. Ať již se jedná o brankáře Láníčka nebo hráče Podešvu, Rozuma, Štubňu, Matýsze a další. Bobry teda nečeká nic jednoduchého. Zápas začíná v sobotu 5.11. od 17 hodin.

Předpokládané sestavy:
HC Frýdek-Místek:Láníček, Podešva, Jindřich, Gajda, Kudláček, Měkýš, Michalčík, Hrubý, Kabeláč, Rozum, Diviš, Sluštík J., Matýsz, Štubňa, Gogolka, Majling, Gančařík, Řezáč, Šebesta, Mareček, Pauliak

HC Bobři Valašské Meziříčí:Slovák (Vlachynský) - Ambruz, Balga, Blažek, Bokroš, Dostál, Dvořák, Hartmann, Kopecký, Linduška, Martiník, Matuštík, Mikel, Musil, Ovšák, Růčka, Varga D., Varga Mir., Vašut, Vodný, Zábojník.