Dorost zvítězil na ledě Boskovic

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - V dalším kole čekal dorost Valašského Meziříčí zápas na ledě Boskovic. Valaši se dostali ve druhé třetině do vedení 2:1, které ještě ve třetí třetině navýšili a připsali si tak vítězství 4:2.
Dorost, 9. kolo, sobota 17.11.2012
Boskovice
2:4
(0:0, 1:2, 1:2)
Branky a nahrávky Bobrů: 22 Kuchařík (Jochymek), 37 Habartík (Ondryáš), 50 Grygařík (Pernický), 56 Habartík
Valašské Meziříčí:  Herman, Pokorný - Andris, Brodek, Bártek, Blaha, Drda, Grygařík, Habartík, Humplík, Hurta, Jochymek, Kuchařík, Mžik, Ondryáš, Parma, Pernický, Vanduch

Jaroslav Pokorný (Valašské Meziříčí):
Dá se říct, že dnes to byl náš nejlepší výkon v sezóně. Po domácí prohře s tímto soupeřem jsem měl trochu obavy, ale kluci dnes opravdu konečně hráli hokej a hlavně bojovali. Opět jsme dali šanci mladým hráčům ročníku 2000 a ti naši důvěru nezklamali. Doufám že nás to nakopne a budeme předvádět v dalších zápasech to co v dnešním zápase.