Bobři hostí Jestřáby
pátek 26.11.2010 | Jan Kramář |

Bobři hostí Jestřáby

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po týdenní přestávce se fanoušci druhé ligy skupiny Východ konečně dočkali. Tento víkend je totiž na řadě dvacáté první kolo jejich oblíbené soutěže! V tomto kole se střetne Valašské Meziříčí na vlastním ledě s týmem z Prostějova!

Prostějov, který se momentálně nachází na čtvrtém místě tabulky s třiceti pěti body a musí bodovat, jestli si chce svoje místo udržet, jelikož si na jeho místo brousí zuby hned čtyři celky včetně Valašského Meziříčí. Bobry by výhra nad tímto soupeřem vyzvedla alespoň prozatím do „šťastné“ šestky!
Poslední vzájemný souboj Bobrů a Jestřábů se odehrál 28. září 2010 na ledě Prostějova, kde si Bobři svou bojovností vybojovali tři body vítězstvím 1:3.

Týmu z Hané se v posledních třech zápasech vůbec nedaří. Nejprve prohrála na svém ledě s Havířovem 1:2, poté zajížděli Jestřábi k Drakům ze Šumperku, odtud si odvezli prohru 5:3 a nakonec v posledním kole nedokázali porazit na vlastním ledě nováčka z Uherského Hradiště, kterému podlehli 2:3.

Soupiska Jestřábů z minulého kola:
Slovák - Paška, Halouska, Kolibár, Doseděl, Peštuka, Finkes, Jedlička - Zachar, Duba, Matoušek, Žajgla, Čuřík, Meidl, Šebek P., Šebek D. Šimo, Bartošek, Kryl, Stráněl, Tomiga

Prostějov tedy na tom není teď zrovna nejlépe, co se týká psychiky, dokážou Bobři toho využít a nakročit si tak jednou nohou do první šestky? Vše se rozhodne v sobotu 26. listopadu 2010 od 17:00 hod! Přijďte podpořit svůj tým a pomoct mu k vítězství!
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS