Bobři se dozví formát soutěže a jména prvních posil
čtvrtek 31.5.2018 | Richard Müller |

Bobři se dozví formát soutěže a jména prvních posil

V pátek 1. června se bude v Praze pod hlavičkou Českého svazu ledního hokeje konat aktiv druholigových klubů, který bude mít jako hlavní cíl stanovení systému soutěže. V následujícím týdnu by mělo vedení klubu začít představovat další posily.

Jakým systémem se bude hrát?

Do hlavního města se vydá za organizaci Bobrů předseda klubu pan Tomáš Vašica společně se sportovním manažerem panem Petrem Dvořákem, kteří budou tak společně se zástupci všech druholigových klubů napříč republikou diskutovat o formátu druhé ligy v sezóně 2018/2019.

Díky Orlové, která získala právo účasti v třetí nejvyšší soutěži je možné, že se bude i příští rok pokračovat pouze v sedmi týmech v tabulce východní skupiny. Nikdo si ale netroufne dělat předčasné závěry a na konečný koncept si budeme muset počkat všichni do pátku. I manažer klubu Petr Dvořák ujistil klubový web, že se ke všemu vyjádří až po pražském aktivu.

Padnou jména dalších posil

Valašské Meziříčí nespí ani na poli přestupů a momentálně je rozjednán příchod několika hráčů na ofenzivních i defenzivních pozicích. „Dokud ale nebudou vyřešeny všechny náležitosti, nebudeme ani naznačovat, o koho se jedná,“ říká Petr Dvořák, jenž zároveň prosí fanoušky o trpělivost. 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Metal