Jednání s posilami pokračuje. S týmem trénuje Smrčka
středa 10.7.2019 | Klub |

Jednání s posilami pokračuje. S týmem trénuje Smrčka

Netrpělivé čekání na posílení kádru se blíží ke konci. Sportovní úsek vedení klubu v čele s Petrem Dvořákem dojednáva příchod několika hráčů. O místo v kádru bojuje ostravský Marek Smrčka.

Úkolem vedení, který si stanovilo před zahájením letní přípravy, bylo přivézt 2 útočníky a 2 obránce. Na pořadu bylo i hledání brankářské dvojky vedle zkušeného Slováka.

"Momentálně jednáme s několika hráči, kteří mají zkušenosti z první ligy a nebo se jedná o špičkové druholigové hokejisty. Jména prozrazovat zatím nebudeme a je možné, že některý z rozjednaných přestupů nemusí dopadnout zdárně," podotýká sportovní manažer Petr Dvořák.

S týmem se připravuje Marek Smrčka, který by v případě zisku trvalého místa v mužstvu, doplnil ostravskou dvojici Seidler - Vaněk. Marek Smrčka odehrál minulou sezónu v Orlové a jedná se o kmenového hráče prvoligové Poruby.

"Pokud přivedeme hráče, se kterými momentálně jednáme, budou ve Valmezu hrát nadstandardní hokejisté a fanoušci se mohou opravdu na co těšit," láká Petr Dvořák.

Suchá příprava končí 12. července a nástup na led čeká Bobry 7. srpna. O šest dní později už vyjedou do prvního přípravného utkání doma proti Dubnici.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS