Svěřenkyně kouče Aleše Veselého mají za sebou první ze dvou barážových utkání o postup do extraligy žen. Ten se odehrál v sobotu 2. 4. na zimním stadionu Ivana Hlinky, kde svá klání hraje i mužský extraligový tým. Přestože Bobryně v zápase vedly 4:1, hráčky Chezy v dalších minutách zabraly a ukořistily tak výhru na svou stranu. Naděje k postupu ale stále žije, druhé utkání svedou hráčky Valmezu v sobotu 9. 4. 2022 od 15:00 na vsetínském zimním stadionu na Lapači s týmem Karlových Varů. Ve Valašském Meziříčí je led v dnešních dnech již rozpuštěn.
1. liga žen - skupina B 2021/22, 1. kolo, sobota 2.4.2022, Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov
Litvínov ženy
6:5
(1:2, 2:3, 3:0)
Branky a nahrávky: 7. Zrnová (Prátová), 35. Zrnová (Chmelová, Kalová), 36. Vrhelová (Schoberová, Kalová), 44. Kalová (Vrhelová), 49. Mudrová, 57. Chmelová (Zrnová) – 2. Matějová (Čajanová), 8. Jasenská (Čajanová), 26. Čajanová, 28. Březovjáková (L. Barochová), 38. Matějová (Březovjáková, Čajanová). Rozhodčí: Povová — Beneš, Kurtin. Vyloučení: 3:2 Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 3:4, 3:5, 6:5.
Litvínov ženy: Fialová (Loefner) — Mudrová, Holá, Cengerová — Závadová, Chmelová, Schoberová, Kalová, Vrhelová, Zrnová, Prátová.
Valašské Meziříčí: S. Barochová — Čajanová, Březovjáková, L. Vávrová, Adamová, Maliňáková, Crhová, H. Vávrová — E. Veselá, Jasenská, Krňová, Baslová, Matějová, L. Barochová, Sovjáková, N. Veselá.