V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Přinášíme Vám rozhovor s Danielem Matušenkem. Mladíček, který odehrál tři sezóny v Přerově a letos působí u Bobrů. Jak hodnotí první barážový zápas? I to se dočtete v tomto rozhovoru.

Ahoj Danieli, včera jste vyhráli první barážový zápas proti Uničovu, jak tento zápas hodnotíš?

Bylo to těžké utkání, ale díky tomu že jsme se pokaždé dostali do vedení si myslím, že jsme to utkání měli více pod kontrolou než soupeř.

Zápas jste měli za stavu 4:2 pod kontrolou, v čem vidíš zlom, že nakonec utkání došlo až do prodloužení?

Na začátku třetí třetiny se nám povedlo rychle odskočit na oněch 4:2, udělali jsme jednu chybu a jeden gól jsme dostali v oslabení, ale až do konce jsme věřili, že zápas zvládneme.

Jaký názor máš na Uničov po včerejším zápase?

Zaslouženě vyhráli krajskou ligu, takže jsme je nemohli podcenit a musím říct, že měli výborně zvládnuté přesilové hry, ze kterých nám taky daly 2 góly, ale celkově je kvalita určitě na naší straně.

Co Vám trenér řekl v kabině za předvedený výkon?

Určitě nás pochválil za bojovný výkon, ale taky nás upozornil, že se musíme poučit z chyb, které nás stály 4 góly.

Ve středu můžete baráž již vítězně ukončit v Uničově, jak to vidíš?

Každý z nás udělá maximum proto, abychom už ve středu sérii ukončili.

Chtěl bys něco vzkázat fanouškům?

Fanouškům bych rád vzkázal, aby nás přijeli do Uničova podpořit a my uděláme vše, abychom tam vyhráli a udrželi pro Valmez druhou ligu!