V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Orlová vrátila Bobrům porážku. Výsledek 6:1 je možná pro hosty trochu krutý, kór když po II. třetině byl rozdíl jen jednobrankový. Ve třetí třetině se útočníkům Orlové podařilo téměř vše, na co sáhli. O zhodnocení zápasu jsme požádali hostující hráče Ondřeje Tatarčíka a Romana Vaněčka

Ondro, čím to, že vás Orlová dneska přehrávala?
Myslím si, že ze začátku byly síly vyrovnané, tím, že oni se dostali do vedení, tak to z nich spadlo. Poté se domácím lehce bruslilo, my jsme se trápili, bylo tam několik individuálních chyb, nedařilo se nám vstřelit dlouho branku, což rozhodlo.

V Orlové se nám v poslední době moc nedaří…
Když jsem tady dříve hrával, tak se mi zde dařilo, je pravda, že když většinou hráváme právě s Orlovou , tak my vyhráváme doma a naopak.

V přesilovkách jsme dnes moc aktivní nebyli..
Bohužel, nám se nedařili, soupeř dal právě rozhodující trefy v přesilovkách, takže určitě to byly faktory, které rozhodly tento zápas.

Co zlepšit do příštího domácího zápasu?
Hrát zodpovědně hned ze začátku, hrát náš styl, předvést takový výkon, jaký jsme předvedli v pondělí.

Romane, jak bys ze svého pohledu zhodnotil dnešní zápas?

Bohužel dnes nám to nevyšlo, musíme se poučit z našich individuálních chyb, a těch se v pátek vyvarovat. Takový je hokej, stav serie je 1:1, a my musíme jít do dalšího zápasu.

Dnes jste se těžce dostávali do útočného pásma, čím to?
Myslím si, že nám přečetli naši taktiku, a vše nám vyhazovali. Chtělo byto zklidnit a zjednodušit naši rozehrávku.

Překvapila vás Orlová dnes něčím?
Určitě ne, my snimi hrajeme už dlouho, a pořád hrají stejným stylem.

Jak citelná je absence Dalibora Sochorka?
Tak určitě je znát, on a Šeba si na ledě vyhoví, bohužel nám chybí, a my musíme hledat jiné alternativy v sestavě.

S jakou taktikou půjdete do pátečního zápasu?
Hlavně zlepšit obranu, a snažit se více střílet, přidat na agresivitě, která nám chyběla dnes v osobních soubojích.