V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři z Valašského Meziříčí začali druhou čtvrtinu soutěže na ledě Poruby, kterou v prvním zápase sezóny dokázali porazit. Domácí tým však již druhou prohru s Valachy nedopustil. Po dvou třetinách sice meziříčští hráči stále drželi krok s lídrem tabulky, kdy v obou třetinách dostali po jednom gólu. V závěru zápasu však Bobři dostali další tři branky. Čestnou branku dokázal vstřeli v samotném závěru Martin Varga a hned následně Jiří Slovák. jelikož nejbližší soupeři v tabulce - Frýdek Místek a Karviná, dokázali se svými soupeři bodovat, odsunuli tak Bobry na prozatimní poslední místo. Věříme však, že nikoliv na dlouho!
2. liga - skupina Východ 2014/2015, 12. kolo, úterý 28.10.2014
Poruba
5:2
(1:0, 1:0, 3:2)
Branky a nahrávky: 2. Vrána (Buček, Červenka), 32. Vrána (Javín), 52. Buček (Pelar), 58. Červenka (Tihlář), 59. Sedlář (Šindelář) – 59. Varga Mar. (Varga D., Martiník), 60. Slovák (Kysučan). Rozhodčí: Vaněk – Jureček, Rychlý Vyloučení: 7:5 Využití: 1:0 V oslabení:0:1 . Průběh utkání:5:0, 5:2
Poruba: Tihlář – Šindelář, Vajda, Puškár, Javín, Slavík, Peslar – Vaněk, Krayzel, Sedlář – Červenka, Vrána, Buček – Chaloupka, Zachar, Hulva
Valašské Meziříčí: Vydržel – Fišera, Gulda, Kaluža, Zábojník, Finkes, Valentík – Baroš, Kuchta, Kysučan, Martiník, Varga Mar., Slovák, Sprušil, Škumát, Varga D.