V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Bobři dnes zajížděli na led Opavy. První třetinu vyhráli senzačně o tři branky. Druhá třetina již byla o něco horší, ale Bobři s Opavou stále drželi krok. No a poté přišla třetina třetí, což nejde jinak nazvat než tragédie. Bobři inkasovali hned třikrát a odjíždějí tedy domů bez bodů.
2. liga - skupina Východ 2015/2016, pondělí 28.9.2015
Opava
4:3
(0:3, 1:0, 3:0)
Branky a nahrávky:22. Tůma (Selingr), 42. Svoboda (Galvas, L. Černý), 47. Mosler (Wolf, Selingr), 50. Wolf (Selingr, Polok) – 4. Studený (Mir. Varga), 7. Kývala (Mikel, Školoud), 18. Mir. Varga (Studený, Kovář). Rozhodčí:Kašík – Vožda, Zedník. Vyloučení:2:5. Využití:2:0. Diváci:678.
Opava: Šafránek – Tůma, Tichý, Mosler, Kysela, T. Černý, Galvas – Selingr, Polok, Vítek – Herman, Chalupa, Wolf – Svoboda, Klapetek, Kocián – Rousek. L. Černý.
Valašské Meziříčí: Čáp – Mikel ,D. Varga, Martiník, Kovář, Sprušil, Tomiga, Pořický, M. Varga, Studený, Medek, Školoud, Kývala, Baroš, Kubáč, Hradil, Kuchta.

Vstup Slezanu do zápasu nebyl ten z kategorie povedených. Už po necelých čtyřech minutách totiž skóre otevřel hostující útočník Studený. Krátce nato Kývala se štěstím propálil Šafránka a Bobři vedli o dva góly. Ještě horší to bylo v čase 17:46, kdy přidal třetí zásah Valachů povedenou střelou švihem Miroslav Varga.

Ve druhé části už ale kralovali domácí. Start druhé dvacetiminutovky jim totiž vyšel a ve 22. minutě snížil po zblokované střele Selingra důrazný Tůma, jenž zužitkoval početní výhodu. Pak zblízka neuspěli Wolf ani Chalupa a vzápětí mohli Opavští děkovat brankáři Šafránkovi, který zneškodnil únik Školouda.

Třetí dvacetiminutovka patřila Slezanu. V čase 41:55 vstřelil kontaktní gól Svoboda, o necelých pět minut později se po Wolfově nabídce nemýlil jedovatou bombou obránce Mosler a bylo vyrovnáno.

To však ze strany rozehrané Opavy nebylo vše. Následně totiž další přesilovku proměnil Wolf a obrat byl dokonán. Závěr už si Slezan zkušeně pohlídal a po třech porážkách slaví důležité vítězství.