Gólman Šafránek má namířeno k Bobrům
pondělí 22.1.2018 | Richard Müller |

Gólman Šafránek má namířeno k Bobrům

Před blížícím se play-off začíná managment týmu rozšiřovat kádr. První z rozjednaných posil je zkušený brankář Dušan Šafránek, který v letošní sezóně působil v Opavě. Šafránek se představí domácímu publiku už ve středu proti Kopřivnici. (foto: Ivo Dostál)

Dušan Šafránek začal s dospělým hokejem v Havířově, kde si vyzkoušel hned zkraje ostré prvoligové duely. Ve stejné době přišel na výpomoc do Valašského Meziříčí a v sezóně 2006/2007 odchytal za Bobry deset zápasů. Následující ročník strávil v Karviné, odkud odešel na tříleté angažmá do Orlové. Na podzim roku 2011 přesídlil do Opavy, která mu byla domovem dlouhých šest sezón.

Loni projevil zájem o jeho služby Havířov, a tak si opět Šafránek vyzkoušel WSM ligu. Po deseti odehraných zápasech udržel svou procentuální úspěšnost na skvělých 91,58 procentech.

Není to tak dlouho, co Dušan Šafránek naposled oblékl dres Valmezu. V roce 2016 byl součástí exhibičního zápasu mezi bývalými a současnými hráči Valašského Meziříčí. Po téměř dvou letech urostlý gólman opět navlékne modrobílý dres, tentokrát však už v bojích o co nejlepší umístění po play-off.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine