Sezóna nabírá tempo. Slezská výprava zavede Bobry do Opavy
pondělí 30.9.2019 | Daniel Gargulák |

Sezóna nabírá tempo. Slezská výprava zavede Bobry do Opavy

Druhá liga nabírá na obrátkách a Valachy čeká další výjezd. V rámci sedmého kola Druhé ligy zavítá družina trenéra Weintritta na led Slezanu Opava, proti kterému změří síly ve středu 2. srpna netradičně od 18:30. Pokud se nebudete moci do Slezska vypravit osobně, můžete sledovat živý průběh zápasu Bobrů na webu onlajny.com.

Slezan s mladým kádrem dle předpokladů

Jediný slezský zástupce na druholigové scéně vstupoval i do letošního ročníku s nestandardně mladým kádrem a prozatím se věkový průměr Opavy odráží i na tabulkovém postavení. Slezan se drží se ziskem šesti bodů na sedmém místě, v předposledním kole dokonce musel zkousnout drtivou prohru od šumperských Draků, kteří svému soupeři nasázeli osm branek. Stejným gólovým účtem si Opava ale napravila chuť proti Žďáru nad Sázavou, který vyprovodila ze svého ledu výhrou v poměru 8:4.

Bobři v posledním kole poprvé bez bodů

Po týdenní pauza naskočili svěřenci trenéra Weintritta do soutěžního utkání a ihned se postavili prvnímu týmu tabulky, Drakům ze Šumperku. V dramatické bitvě nakonec Valaši padli o jedinou branku a poprvé v letošní sezóně nebrali ze zápasu ani bod. S dávkou motivace napravit poslední utkání tak zajíždějí na led Opavy, kde si budou chtít bezpochyby zpravit chuť a potěšit tak znovu své fanoušky bodovým ziskem.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS