Valaši se vrací na domácí led. Na Bobří hrázi přivítají Kopřivnici
pondělí 21.10.2019 | Daniel Gargulák |

Valaši se vrací na domácí led. Na Bobří hrázi přivítají Kopřivnici

Druholigového hokeje se po delší odmlce dočkají konečně i fanoušci ve Valašském Meziříčí. Bobři se vrací na svůj led v duelu proti Kopřivnici, která se v posledních utkáních výsledkově trápí. Valaši se budou chtít po prohře v Havlíčkově Brodě vrátit na vítěznou vlnu, zda se jim to podaří, začne být jasné ve středu 23. října od 18:00.

Kopřivnice v posledních zápasech strádá

Ne příliš povedený začátek sezóny prozatím prožívají hráči Kopřivnice. Svěřenci trenéra Kofroně nebodovali v posledních čtyřech utkáních a s devíti body se krčí na sedmém místě, které jako první znamená neúčast v play-off. Naposledy Kopřivnice schytala osm branek v Hodoníně, příchod nového sponzora ISMM tak prozatím ve městě Tatry nepřináší kýžený úspěch.

Bruslaři ukončili valašskou sérii vítězství

K poslednímu ze třech po sobě jdoucích venkovních utkání zajížděli Bobři na led Havlíčkova Brodu, odkud se i přes dobrý výkon vrátili s prázdnou. Po čtyřech výhrách tak družina trenérů Weintritta a Plška nebodovala - snaha o návrat na vítězné koleje přichází proti Kopřivnici, které to prozatím výsledkově tolik nešlape.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS