Na půdě favorita. Bobři jedou do Šumperka
pátek 1.11.2019 | Richard Müller |

Na půdě favorita. Bobři jedou do Šumperka

Po týdenní zápasové přestávce čeká hokejisty Valmezu nelehká venkovní zkouška proti lídrovi skupiny Východ. Téměř suverénní soupeř v čele s trenérem Martinem Janečkem pohostí Valašské Meziříčí v sobotu od 17 hodin.

Bobři po třinácti kolech hájí třetí místo v tabulce, první útočná trojice s kapitánem Dvořákem na centru rozjíždí svou tradiční show a nahání hrůzu každému soupeři. V sobotu bude čelit valašské výpravě domácí Šumperk, který doma prohrál pouze jednou, a to s letos podprůměrným Žďárem nad Sázavou.

Do karet může hrát Bobrům i předchozí zaváhání Šumperku na ledě Opavy, kde po šílené přestřelce dotáhli zápas do prodloužení a Draci si odvezli „pouze“ 2 body po výsledku 7:6.

Na koho si dát největší pozor? To při pohledu na bodování mužstva z podhůří Jeseníků je naprosto zřejmé. S 13 góly a 14 asistencemi táhne tým známá druholigová tvář Daniel Vachutka. Pozadu nezůstala ani největší posila mužstva Jan Milfait (8+11) a pokud si dobře pamatujete na Daniela Spratka, který hájil dres Bobrů před dvěma sezónami, tak i on nezůstává pozadu a s těsným průměrem více než bod na zápas figuruje na čtvrtém místě.

Další nebezpečnou zbraň uchovávají šumperští v zadních řadách v podobě Tomáše Sedláka (6+10), který společně s Tomášem Drtilem (6+8) plní na jedničku funkci ofenzivních obránců. V bráně se Šumperku se střídají ex-opavský Michal Wanecki a poměrně čerstvá posila z Francie Marek Peksa.

Zápas se odehraje v šumperské ŠKODA Aréně od 17:00 a přenos můžete tradičně sledovat prostřednictvím webu Onlajny.com.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS