Bobři míří do Žďáru odčinit domácí zaváhání
pátek 8.11.2019 | Richard Müller |

Bobři míří do Žďáru odčinit domácí zaváhání

Bobři na sobě nesou deku dvou neúspěšných utkání, kdy je trápila především koncovka. Předchozí domácí porážka s Opavou byl pro modro-bílé barvy jeden z nejsmolnějších zápasů sezóny, kdy ani nálož více než čtyřiceti střel na bránu, nestačila na více než jeden gól. V hlavách je ale nyní jediné. Zápas ve Žďáru nad Sázavou, kde se Valaši představí tuto sobotu od 17:30.

Žďárské Plameny neprožívají nejlepší začátek sezóny. Ze čtrnácti utkání vyhráli pouze pět a patří jim šesté místo v tabulce. Dvě z pěti výher zapsali hokejisté Žďáru v minulých dvou duelech a vše naznačuje tomu, že jejich forma jde postupně nahoru. To není příliš pozitivní zpráva pro tým okolo kapitána Dvořáka, který se bude muset popasovat s nástrahami Bouchalek, tedy tamního zimního stadionu.

Bobři se musí momentálně semknout a vymanit se ze střelecké krize. Dva góly za posledních 120 minut hry jsou pro svěřence hlavního kouče Jiřího Weintritta příliš málo. I přes dvě prohry se daří Valašskému Meziříčí držet třetí místo dva body před čtvrtým Hodonínem.

Navážou Plameny na poslední dvě výhry, nebo naopak Bobři přeruší neúspěšnou minisérii? Jasno bude v sobotu večer!

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS