Ve středu prověří Bobry domácí Kopřivnice
úterý 26.11.2019 | Richard Müller |

Ve středu prověří Bobry domácí Kopřivnice

Po skvělém domácím vítězství 4:0 nad Havlíčkovým Brodem míří Bobři k dalšímu utkání ligy. V rámci jednadvacátého kola druhé ligy skupiny Východ čeká Valachy sousední Kopřivnice, které patří v tabulce 6. místo. Utkání se na odehraje na tamním zimním stadionu od 18:00.

Hokejistům Valašského Meziříčí se konečně povedlo naplno bodovat, a to ve šlágru minulého kola doma proti Havlíčkovu Brodu. Hostujícímu celku z druhého místa tabulky nedali ani přičichnout k brance, a díky bezchybnému výkonu Jiřího Slováka v bráně zvítězili 4:0. Gólem se předvedl poprvé před vlastními fanoušky Radek Pořízek – nejčerstvější posila z prvoligového Havířova.

Bobři tak v tabulce stále na rozdíl tří bodů stíhají Havlíčkův Brod, a právě tyto dva celky si to výhledově rozdají o druhou příčku. Za to středeční soupeř Bobrů je blíže opačnému konci tabulky. Vzhledem k trápícím se Moravským Budějovicím by bylo velkým překvapením, kdyby už nebylo rozhodnuto o poslední příčce, ovšem Kopřivnice teď bojuje o co nejlepší výchozí pozici.

Momentálně se hráči pod hlavičkou nového sponzora ISMM drží na šestém místě se ziskem 22 bodů a bojují s Novým Jičínem a Žďárem nad Sázavou o každý bod. Tři kola nazpět se povedlo Kopřivnice totožně vynulovat domácí Havlíčkův Brod a senzačně vyhráli 4:0. Pak ale následující dva západy kopřivničtí nezvládli. V Opavě nestačili na Slezan 3:5 a naposledy doma prohráli po prodloužení s Hodonínem 2:3.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS