Před volným kolem se Valaši poperou o body s tradičním rivalem
pátek 29.11.2019 | Daniel Gargulák |

Před volným kolem se Valaši poperou o body s tradičním rivalem

Valašské Meziříčí ve středu nenavázalo na skvělý výkon proti Havlíčkovu Brodu a na ledě Kopřivnice prohrála družina trenéra Weintritta rozdílem jediné branky. Nyní Valachy prověří další ze sousedů a již tradiční soupeř v rámci Druhé ligy, Nový Jičín.

Ďáblové se s mladým týmem stále hledají

Novojičínští i do letošní sezóny vstupovali s omlazeným kádrem a nezkušenost týmu se promítá i do tabulkového postavení. Nejbližší soused Bobrů boduje zejména v několika posledních utkáních jen sporadicky a náleží mu tak předposlední pozice v tabulce před alespoň pro tuto chvíli beznadějně posledními Moravskými Budějovicemi.

Pokud se v Novém Jičíně mohou na někoho v letošním ročníku Druhé ligy spolehnout, je to Slovinec Rok Macuh. Ten v 19 duelech nastřádal již 24 bodů, což z něj činí suverénně nejproduktivnějšího hráče Ďáblů. Tři červené tyče nejčastěji stráží Matěj Loubal s úspěšností zákroků 87,04 %. V obraně Nového Jičína se diváci Valachů mohou těšit i na bývalého Bobra Vladimíra Váňu.

Bobři nenavázali na výhru proti Bruslařům

Velmi vydařený výkon v utkání proti Havlíčkovu Brodu se svěřencům trenérů Weintritta a Plška nepodařilo přenést do duelu v Kopřivnici a Bobři nakonec odjeli domů s prázdnou po těsné prohře. Šance znovu bodovat se modrobílým nabízí před volným kolem na domácím ledě proti Novému Jičínu.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS