Valmez doma s Hodonínem bez zraněného Dvořáka
úterý 28.1.2020 | Richard Müller |

Valmez doma s Hodonínem bez zraněného Dvořáka

Ve středu od 18:00 vyjedou na led meziříčského stadionu domácí Bobři proti hostům z Hodonína. Jedná se o souboj pátého a třetího týmu z tabulky a rozestup mezi oběma mužstvy je sedm bodů. Valašské Meziříčí se bude muset poprvé v sezóně obejít bez nejproduktivnějšího hráče a kapitána Petra Dvořáka.

Bobři se musí otřepat

Není to zrovna ideální období, které momentálně ve Valašském Meziříčí panuje. Svěřenci Josefa Doboše po vyhraném domácím utkání vyjížděli do Žďáru nad Sázavou, kde hlavně kvůli zbytečným vyloučením nedokázali bodovat.

Sečteno podtrženo Bobři ztrácí na třetí místo, které si ještě před několika týdny nárokovali, sedm bodů, tedy přesně ztrátu na svého středečního soupeře. Navíc se nyní kvůli zranění Petra Dvořáka rozpadla první formace, která se staral o velkou část vstřelených branek.

Hodonín našel herní rytmus

Drtiči z jihu Moravy od začátku roku prohráli pouze jednou, a to ještě na nájezdy doma proti Novému Jičínu. V tabulce poskočili na třetí pozici a pouze dva body je dělí od druhého Havlíčkova Brodu. Za úspěchem Hodonína stojí bezpochyby i dobrá sezóna Dominika Matuly, jemuž náleží prvenství v týmovém bodování, když během 24 utkání nasbíral 37 bodů.

Boj o každý bod

Začátek zápasu je ve středu 29. ledna od 18 hodin na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Vstupné na zápas je 60,- Kč.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS