Bobři i letos účastníky PLAY-OFF!
čtvrtek 5.3.2020 | Richard Müller, Daniel Gargulák |

Bobři i letos účastníky PLAY-OFF!

Počtvrté za sebou se hokejový klub z Valašského Meziříčí probojoval do play-off, respektive předkola vyřazovací skupiny 2. ligy - skupiny Východ. Vůbec poprvé za svou čtyřletou šňůru narazí na jihomoravský tým SHK Hodonín, který skončil v základní části ligy na čtvrtém místě.

Série předkola play-off se odehraje na tři vítězná utkání. Díky lepšímu postavení v tabulce, o kterém rozhodl vzájemný zápas ve středu, budou začínat hodonínští hráči na domácím ledě. Minimálně jednou se dočkají zápasu i fanoušci ve Valašském Meziříčí, a to v pondělí 9. března od 18:00.

V případě, že by předkolo nenašlo po třech zápasech postupujícího, čtvrté utkání série se odehraje v pátek 13. března od 18:00 na zimním stadionu ve Valašském Meziříčí. Pokud bude stav po čtyřech duelech 2:2, rozhodující závěrečný zápas bude hostit Hodonín v neděli 15. března.

Bobři se střetli s hokejisty SHK v této sezóně celkem 5x, a přestože 3 zápasy cestovali Valaši na jižní Moravu, tak se těší z kladnější bilance vzájemných duelů 3:2 pro modrobílé.

Díky umístění na prvním a druhém místě si automatický postup do semifinále zajistili Šumperk s Opavou. Druhou dvojicí, která se popere o místo v semifinále, je Havlíčkův Brod s Kopřivnicí. Jejich duely se odehrají souběžně se zápasy Valmezu a sérii odstartují na svém ledě hokejisté Havlíčkova Brodu.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS