Na středeční utkání je zajištěno provizorní sezení!
pondělí 21.9.2020 | Klub |

Na středeční utkání je zajištěno provizorní sezení!

Vzhledem k opatřením proti šíření koronaviru je povinen hokejový klub prodávat na utkání vstupenky pouze na sezení s označeným místem. Tribuna se tak promění v provizorní hlediště na sezení. Místa budou vyznačeny očíslovanými kartony.

První domácí ligové utkání proti Kopřivnici, které se odehraje ve středu 23. září od 18:00 na Zimním stadionu ve Valašském Meziříčí, bude s diváckou kulisou! Vedení Bobrů vyjde vstříc požadavkům na prodej míst k sezení a na tribunu rozmístí kartony k sezení, které budou očíslovány. Každý návštěvník za obvyklé vstupné 60,- získá i číslo svého kartonu, který využije během zápasu k sezení.

Zároveň doporučujeme návštěvníkům, aby si případně vzali s sebou i něco teplého na sezení, například starší deku.

Aktuální situace je vzhledem k opatřením složitá a děláme všechno proto, aby hokej mohl pokračovat. Chápeme, že některá opatření mohou být pro fanoušky nekomfortní, ale prosíme všechny, aby tyto nařízení respektovali.

Děkujeme všem fanouškům, kteří se rozhodnou přijít podpořit náš tým i v tomto nelehkém období. Zároveň ale apelujeme na všechny, kteří na sobě pociťují příznaky onemocnění, aby zůstali doma a vyžili například on-line textového přenosu na serveru www.onlajny.com.

Během své návštěvy stadionu vás žádáme, abyste:
- využili k sezení očíslovaného kartonu na tribuně
- používali roušky, nebo jinou ochranu úst a nosu
- dodržovali rozestup 2 metry
- využívali dezinfekce na ruce

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS