Asistentem trenéra bude Lukáš Plšek
pátek 3.5.2019 | Richard Müller |

Asistentem trenéra bude Lukáš Plšek

Už před začátkem minulé sezóny avizoval Lukáš Plšek, že se jedná o jeho poslední sezónu v roli aktivního hráče. Gólmanskou kariéru pověsil na hřebík, ale kabinu Valašského Meziříčí neopouští. Lukáš Plšek se od nynějška stává asistentem trenéra Jiřího Weintritta.

„Od hokeje ve Valašském Meziříčí se mi odcházet nechce, a proto jsem využil nabídky Petra Dvořáka a Jiřího Weintritta trénovat. Od příští sezóny tedy budu působit u Bobrů jako asistent trenéra,“ těší Lukáše Plška, který bere novou roli jako výzvu.

„Sešly se mi nějaké nabídky odjinud, ale jednalo se o trénování mládeže, ovšem mě láká práce s dospělými. Budu si dodělávat licenci B a trénování bych se chtěl věnovat i v budoucnu. Mám dobrou práci, a trénovaní ve druhé lize s ní můžu dělat současně,“ dodává k nové funkci Plšek.

„Lukáš Plšek je hráč s velkými zkušenostmi a vyzkoušel i extraligu. Zároveň má díky tomu velký hokejový přehled, což už dokazoval i během minulé sezóny, kdy dobrými poznatky motivoval spoluhráče,“ prozrazuje sportovní manažer Petr Dvořák.

„Moc se těším a věřím, že to zase ve Valmezu posuneme o něco výš,“ uzavírá Lukáš Plšek, kterému můžeme popřát jen hodně zdaru a úspěchu.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS