Bobři poprvé venku! O body zabojují ve Žďáru
pátek 25.9.2020 | Jan Kozák |

Bobři poprvé venku! O body zabojují ve Žďáru

Po úvodním úspěšném představení na domácím ledě čeká tentokrát Bobry první venkovní utkání sezóny ve Žďáru nad Sázavou, kde se pokusí vybojovat další body do tabulky. Do zápasu nastoupí Valaši v sobotu v 17:30 na žďárském zimním stadionu.

Valaši v úvodu úspěšní

Svěřenci trenéra Doboše vstoupili do sezóny úspěšně výhrou v prodloužení nad kopřivnickou Tatrou 4:3. Ta sice průběžně celé utkání vedla, poté se však podařilo Jakubu Pořickému dorovnat a duel šel po šedesáti minutách do další části, kde už byli zásluhou branky kapitána Tomáše Vávry úspěšní domácí.

Od posledního zápasu se mohou Bobři spoléhat na novou posilu z Ameriky Tomáše Urbance, který se v českém prostředí ukazuje po šesti letech. Druhým čerstvým nováčkem je Jan Křivohlávek, který v dresu Valašského Meziříčí ještě nenastoupil. Zda se ukáže už v zápase proti Žďáru, není zatím jasné.

Žďár obral o body Opavu

Plameny odehrály před sezónou celkem devět přípravných utkání, z toho v šesti případech slavily výhru. Bobodovat se jim nepodařilo pouze proti Šumperku, Třebíči a v derby s Velkým Meziříčím.

Na úvod sezóny se ve Žďáru představila slezská Opava, nad kterou už domácí po první třetině vedli 2:0. Soupeři Plamenů se sice v další části podařilo snížit, jejich náskok už však nedohnal a domů odjížděl bez bodů.

Stejně jako Bobři se hokejisté Žďáru museli potýkat s odloženým zápasem, utkání proti Velkému Meziříčí muselo být pro karanténu horáckého klubu odloženo. O to více se pokusí ukázat právě v domácím zápase s Valachy.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS