Bobři se chystají na sobotní duel s Kopřivnicí
čtvrtek 30.11.2017 | Richard Müller |

Bobři se chystají na sobotní duel s Kopřivnicí

Dvě výhry v řadě a sobotní duel proti Kopřivnici klepe na dveře. Tři body by pro Valašské Meziříčí znamenaly posun na čtvrtou pozici v tabulce před Nový Jičín, a toho si jsou svěřenci trenéra Weintritta dobře vědomi. Nedílnou součástí úspěchu je ale i atmosféra, proto přijďte naše hokejisty podpořit!

Zaskočený Nový Jičín jen tak nezapomene

Bobři se po dvou prohrách a prázdném střeleckém výčtu odhodlali k lepším výkonům a doma porazili Opavu jednoznačně 5:0. Podobně odvážné plány chtěli realizovat i ve středu v Novém Jičíně, jenže tam prohrávali po dvou třetinách už 4:0. Mužstvo v čele s kapitánem Václavem Studeným ale projevilo nevídaného týmového ducha a zápas senzačně otočili. Vítěznou trefu v nájezdech si připsal Ondřej Martiník.

Valaši se museli obejít bez zraněného Matějky a nemocného Horyny. Ani Vojtěch Baroš není stále zdravotně fit, a tak byl k A-týmu povolán i dorostenec Marek Nadymáček. Mladému obránci se premiéra i podle ohlasů povedla a hlavně dva body, které Bobři vezou zpátky domů, mají velkou hodnotu. Pokud Valašské Meziříčí naplno zaboduje v sobotu s Kopřivnicí, posune se na čtvrté místo před své novojičínské rivaly.

Další body do kanadského bodování přidal Jakub Pořický (14+10), jenž si buduje pozici lídra statistik. O moc pozadu není ani Petr Dvořák (9+13), který v minulém zápasy hned dvakrát asistoval na gól. Nejvíce se ale povedl souboj s Ďábly obránci Vladimíru Váňovi (2+6). Ten k jedné brance přidal dvě úspěšné asistence a rázem je z něj třetí muž v bodování obránců.

Kopřivničtí umí zaskočit

Kopřivnici patří v tabulce předposlední pozice, ale i z ní potrápili už nejednoho soupeře. Své by o tom mohli vyprávět hráči Šumperku, jimž je Kopřivnice jediný sok, který je dokázal na domácím stadionu porazit.

V minulém zápase hostila Tatra na svém ledě Opavu a po dlouhé době dostali Slezané přičichnout k bodovému zisku. Domácí sice uhájili svůj svatostánek, ale Opava po deseti zápasech konečně bodovala.

I Kopřivnici požene ve Valašském Meziříčí vidina posunu v tabulce. Stačila by ji k tomu výhra za tři body, což by Valachy poslalo na šesté místo. Souboj tak jistojistě nebude postrádat motivaci a náboj.

Poslední zápasy Kopřivnice

Šumperk - Kopřivnice 1:2
Hodonín - Kopřivnice 7:5
Kopřivnice - Opava 3:2sn

Sestava Tatry z minulého utkání:

Hromada – Štěpánek, Heinzl, Stříž, Marek, Kropka, Mrowiec, Krutil, Bail – Poruba, Červenka, Tomášek, Vyčesaný, Hrubý, Sluštík, Mach, Suchý, Bartošák, Pěnčík, Kofroň, Gola.

Shrnutí

Utkání 25. kola druhé hokejové ligy skupiny Východ se odehraje v sobotu 2. 12. 2017 od 17:00 na Zimním stadionu Ve Valašském Meziříčí. Vstupné na zápas je 60 Kč.

Přijďte Bobry v důležitém zápase o čtvrté místo podpořit. Každý fanoušek se počítá!

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine