Bobři vyplouvají do nové sezóny s novou tváří, kterou je projekt Srdcem pro Valmez
čtvrtek 28.7.2016 | Richard Müller |

Bobři vyplouvají do nové sezóny s novou tváří, kterou je projekt Srdcem pro Valmez

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Převratný krok učinilo vedení klubu, které se rozhodlo změnit fungování veřejné prezentace hokejových Bobrů. Po několikaměsíční práci vzešel na povrch projekt, nesoucí název Srdcem pro Valmez, jenž se zároveň stal oficiálním mottem valašskomeziříčských hokejistů. Bobři mají jasné priority, na kterých se bude v rámci projektu pracovat. Stěžejní bod projektu je nastartování aktivní spolupráce s městem a fanoušky. Klub se chce odpoutat od špatné pověsti, která provázela fungování hokeje v minulých letech.

Mottem „Srdcem pro Valmez“ by se měl řídit každý, kdo se bude jakkoliv podílet na činnosti meziříčského hokeje. Projekt je dlouhodobý a některé změny můžeme nastínit už nyní. Velmi důležitá bude, již zmiňovaná, spolupráce na ose Klub – Město – Fanoušci a v neposlední řadě i místní sponzoři, kterých si klub nesmírně váží.

(alternativní zpracování sloganu I)

Klub

Snaha o změnu byla hlavním tématem již v minulém roce, ale teprve příchod Petra Dvořáka se stal pomyslným impulsem, který vše spustil. Velká čistka proběhla v mužském týmu, který se rozloučil s hráči, kteří byli v klubu na střídavých startech či hostování. Mužstvo doplnilo naopak více hráčů, kteří mají k Valašskému Meziříčí blíže. Vše se projevilo už v přípravě, která podle ohlasů modrobílých stálic, měla nejlepší úroveň kvality tréninku a také docházky.

V následujícím období přinese projekt Srdcem pro Valmez ještě obrovské kvantum změn, o kterých se během kratší, či delší doby, příznivci jistě dozvědí. “Chceme posunout klub výše jak po té sportovní stránce, tak i té zákulisní. Začínáme obnovovat vztahy a navazovat kontakty se subjekty a lidmi, kteří se nechtěli v minulosti angažovat v hokejovém dění. Bobři zkrátka oblékají nový kabát a leští svou minulost,“ dodal tajemník Bobrů Michal Václav.

(alternativní zpracování sloganu II)

Město

“V žádném případě se nebudeme tajit tím, že si budujeme pověst sportu číslo jedna v našem městě. Chceme hrdě reprezentovat Valašské Meziříčí, které v období mistrovské sezóny hokejem žilo. Sám na tu dobu velmi rád vzpomínám. „Srdcem pro Valmez“ jsme nezvolili jen tak pro nic za nic. Už nyní začínáme intenzivně pracovat v navazování komunikace s představiteli města. Někteří z nich sedí v našem výboru, kde mají dohled nad naším chodem,“ reagoval na otázku ohledně vztahů s radnicí manažer Petr Dvořák.

První akcí Bobrů ve spolupráci s městem byl Den dětí, na kterém měli hokejisté svůj stánek. Vše mělo pozitivní ohlasy a v podobném začleňování do života meziříčských obyvatel plánují Bobři pokračovat i nadále. „Před sezónou bude klub určitě ještě vidět, ale více se nechte překvapit,“ uzavřel toto téma Dvořák.

Fanoušci

Jedním ze stavebních pilířů hokeje jsou fanoušci, kteří pravidelně navštěvují utkání. "Bylo by moc fajn zase zaplnit stadion. Nedivím se lidem, kteří zanevřeli na hokej v minulých letech. Ale každý, kdo alespoň trochu sleduje dění ví, že se zde dějí změny. Za celou kabinu můžu slíbit, že odvedeme maximum, a tedy vše srdcem pro Valmez. Kluci jsou doslova nadšení z přístupu, které nastolilo vedení a jednání s námi se zlepšilo o úroveň výše," prozradil útočník David Varga.

Už po konci sezóny došlo na schůzky mezi zástupci "kotle" a Petrem Dvořákem. První společnou akcí byl fotbal v Zašové, kde se vzájemně hráči s některými fanoušky poznali. Podobné akcí, a ještě většího rozsahu, klub plánuje i nadále organizovat.

Snažíme se být pro příznivce atraktivní. Možnost nahlédnout do kabiny hráčů mají fanoušci nově i přes aplikaci Instagram, kde se objevují zajímavé fotky. Na dotazy lidí odpovídá pravidelně ze své manažerské pozice Petr Dvořák (ZDE). Dalším "nedostatkovým zbožím" Bobrů je i chybějící fanshop, na kterém se ovšem také pracuje. Primárně pak půjdou k prodeji právě suvenýry s motivem projektu "Srdcem pro Valmez". Všichni se mohou těšit ještě na spoustu dalších novinek!

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS