Bobři zajíždějí na led Nového Jičína, podaří se jim napotřetí již bodovat?
úterý 14.9.2010 | Michal Václav |

Bobři zajíždějí na led Nového Jičína, podaří se jim napotřetí již bodovat?

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Další možnost získat první důležité body do tabulky mají druholigoví Bobři již tuto středu, kdy zajíždí v derby na led Nového Jičína. Bobři, kteří doposud nezískali ani bod, budou zajisté chtít tuto nelichotivou bilanci napravit a již konečně naplno bodovat. Naopak domácí Nový Jičín, který v úvodním kole získal cenný skalp Šumperka, jednoho z favoritů druhé ligy, bude chtít také napravit zaváhání na ledě nováčka soutěže z Uherského Hradiště. Tak či onak, derby určitě nabídne solidní hokejovou podívanou. Zápas začíná ve středu, 15.září v 18.00 hodin na zimním stadionu v Novém Jičíně.

Hokejisté Valašského Meziříčí mají za sebou dvě utkání s nelichotivým skórem 6:17. Tuto cifru budou chtít Bobři snížit již v zápase s nejbližším druholigovým soupeřem z Nového Jičína. Za hosty vyjede pro domácí tým velice známý a loňský nejlepší střelec novojičínských Lukáš Bacul. Dres Valašského Meziříčí již druhou sezonou obléká i někdejší obránce jičínských a současný kapitán Bobrů Přemysl Vašut.

I přes odchod produktivního hráče a opory týmu v osobě Lukáše Bacula, dokázal Nový Jičín v prvním mistrovském zápase přichystat překvapení kola a porazit o dvě branky jednoho z největších aspirantů na letošní pomyslný druholigový trůn. Ve svém druhém utkání, prozměnu proti nováčkovi soutěže z Uherského Hradiště se však svěřenci trenéra Petra Kneblíka již vraceli s prázdnou.

Mezi hlavní opory týmu v letošní sezoně zajisté bude patřit brankář Lukáš Šrámek. Dále v útoku bude trenér spoléhat na zkušenosti a střeleckou produktivitu Marka Pavlačky, Petra Macháčka. Stálicemi mezi jičínskými ofenzivními hráči patří již Martin Skaloš, Martin Kabeláč, Adam Uhlár nebo Martin Toman. Do týmu přišel i mladý Daniel Vrdlovec, který je hráčem Slávie Praha.

Mezi obránci je výrazné posílení v podobě hráče Michala Horáka, který v loňské sezoně oblékal dres slovenské extraligové Žiliny a také Michala Slavíka, který přichází na střídavé starty z Vítkovic.

První vzájemné derby tedy může ve středu v podvečer začít a věřme, že tentokrát po konečném hvizdu hlavního rozhodčího budou na tvářích valašskomeziříčských hráčů vidět úsměvy.

Předpokládané sestavy:
HC Bobři Valašské Meziříčí: Krumpoch (Vlachýnský) - Matuštík, Růčka, Martiník, Bokroš, Martin Varga, David Varga, Matějný, Mikel, Miroslav Varga, Palík, Kostelňák, Bacul, Vašut, Dvořák, Blažek, Balga, Fojtík T., Fojtík J.

HC Nový Jičín: Šrámek (Kozák) - Andrýsek, Hruška Pa., Horák, Pelikán, Koloničný, Gulda - Skaloš, Macháček, Kabeláč - Gebauer, Zedník A., Vrdlovec - Zedník P., Chvostek, Uhlár - Křesťan

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS