Bobři zavítají na led posledního Uničova
sobota 4.12.2010 | David Fabián |

Bobři zavítají na led posledního Uničova

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Opět celý týden museli Bobři čekat, než sehrají další utkání 2. ligy, ke kterému zajíždějí do Uničova - beznadějně posledního týmu tabulky. Cíl svěřenců trenéra Romana Sedláka proto nemůže být jiný než vítězství, které je třeba také pro udržení se v kontaktu s první šestkou. Zápas začíná v neděli 5. prosince v 17:00 na zimním stadionu v Uničově.

Hokejisté Valašského Meziříčí si v posledních dvou zápasech připsali pouze jeden bod za vydřené prodloužení v Břeclavi. V minulém kole pak doma podlehli Jestřábům z Prostějova 3:5.

Tým z Uničova se nachází v daleko horší situaci, jelikož se ziskem pouhých devíti bodů uzavírá tabulku 2. ligy skupiny Východ. O tom v jaké krizi se Uničov nachází nejlépe vypovídají výsledky posledních tří zápasu, kdy si uničovští nejprve odvezli z Havířova porážku 4:9, poté jim na domácí půdě uštědřili Draci z Šumperku výprask 12:3 a v minulém kole na ledě dalšího týmu ze spodku tabulky, Uherského Hradiště, prohráli 8:4.

Uničovští se budou spoléhat hlavně na nejproduktivnějšího hráče ze svých řad, Petra Jurču, který má na svém kontě 14 kanadských bodů za 11 gólů a 3 asistence. Na záda mu v týmových statistikách dýchají se ziskem 13 bodů Pavel Handl (4+9) a František Zúbek (7+6). Mezi obránci se nejvíce prosazují Tomáš Trojan(2+6) a velezkušený Petr Pavlas (3+4), jehož věk 42 let je dvojnásobkem věku druhého nejstaršího obránce v uničovských řadách, což dokládá, jak mladý tým Uničov má. Do brány se postaví jeden z dvojice gólmanů Miroslav Koloušek - Jiří Vybíral.

Ač se nachází Uničov na dně tabulky, nemůžeme čekat, že odevzdá zápas bez boje. Bobry tak čeká náročné utkání, po kterém, doufejme, budou mít důvod k radosti.

Sestavy z minulého kola:

HC Uničov: Vybíral (Koloušek) - Hodulák, Pavlas, Jurča, Skokan, Zúbek - Pour, Drábek, Přikryl, Handl, Frieb, - Trojan, Hromádka, Diviš, Brveník, Rak.

Hc Bobři Val. Meziříčí: Vlachýnský (Krumpoch) - Bacul L., Bacul R., Blažek, Bokroš, Dvořák, Kostelňák, Martiník, Matějný, Mikel, Musil, Palík, Růčka, Tatarčík, Varga M., Varga Mir., Varga D., Vašut.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 

Související článkyAktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS