Charitativní akce
úterý 17.2.2015 | redakce |

Charitativní akce "Přines hračky pro děti" na utkání s Novým Jičínem!

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Vedení hokejového klubu HC Bobři Valašské Meziříčí organizuje na závěrečné domácí utkání v derby proti Novému Jičínu charitativní akci s názvem „PŘINES HRAČKY PRO DĚTI“.

Máte doma nepotřebné, ale zachovalé hračky? Chcete pomoci těm, kteří skutečnou pomoc opravdu potřebují?

Pokud ano, pak neváhejte a doneste, prosím, na poslední zápas základní části z domova své nepotřebné, ale zachovalé hračky.

Smyslem je, aby fanoušci při vstupu na zimní stadion odevzdali své nepotřebné hračky do připravených košů. (Jedná se především o: autíčka, stavebnice, skládačky, puzzle, různé komiksové postavy, panenky, dřevěné hračky, vláčky, vrtulníky, dětská vozítka, hračky na zahradu, tříkolky, auta na dálkové ovládání, vzdělávací hračky, atd.) Z hygienicko-epidemiologických důvodů nejsou vhodní plyšáci.

Tyto hračky následně poslouží dětem v Dětském domově, Kojeneckém a dětském centru a azylovém domě pro matky s dětmi ve Valašském Meziříčí.

Proto neváhejte a doneste na zimní stadion ve středu, 25. 2. 2015 co největší počet hraček, kterými uděláte radost těm, kteří to opravdu potřebují!

Nejmenší Bobříci na pokyn moderátora budou přivádět hráče „A“ mužstva na led před úvodním hvizdem.

V polovině utkání navíc budou vylosováni tři majitelé zakoupených vstupenek, kteří obdrží od klubu hodnotné ceny!

Po první třetině budou na ledě vidět nejmenší naděje valašskomeziříčských Bobříků, kteří Vám předvedou své mini zápasové klání.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive