Další soupeř ze skupiny Jih. Tentokrát k Bobrům míří Písek
čtvrtek 10.1.2019 | Daniel Gargulák |

Další soupeř ze skupiny Jih. Tentokrát k Bobrům míří Písek

Druhá liga pokračuje ve zběsilém tempu a Valašské Meziříčí čeká druhé domácí měření sil po sobě a znovu se soupeřem z jižní skupiny. Na Valašsko v sobotu 12. ledna zavítají hokejisté Písku k odvetnému zápasu s Valachy. Ten první mezi soupeři z kvalifikace o první ligu z před mnoha sezón vyzněl lépe právě pro písecké, Bobři tak mají svému soupeři co vracet ihned s úvodním vhazováním naplánovaným na 17:00.

Písečtí leží pod velkou dekou

V den zápasu Valašské Meziříčí a Písku to bude přesně měsíc a týden, co hosté naposledy pocítili radost z vítězství v soutěžním utkání. To se jim naposledy vydařilo právě před více než měsícem na domácím ledě proti DS Českým Budějovicím. Od té doby si svěřenci trenéra Karla Herra připsali jediný bod za prohru po prodloužení s Havlíčkovým Brodem.

Písek měl na rozdíl od Valašského Meziříčí, tak jako zbytek Druhé ligy s výjimkou Kopřivnice a Orlové, ve středu volno. Hosté z Písku se jej bezpochyby snažili využít k nabrání všech sil k prolomení nepříznivé série, o což se budou nyní pokoušet právě na Valašsku.

foto: Petr Eliáš, IHC Písek

Valaši míří za nápravou prohry s Rebely

Všechno má svůj konec. To na vlastní kůži pocítili svěřenci trenéra Weintritta v posledním kole s Havlíčkovým Brodem, který utnul jejich pětizápasovou vítěznou sérii. Šance se na ni dostat zpět přichází hned po třech dnech a znovu na domácím ledě proti izolovanému čtvrtém týmu ze skupiny Jih Písku.

Trenér Weintritt nadále bude muset nejspíše počítat s řadou marodů hlavně v obranných řadách, kde posledních šest utkání zaskakuje třeba i povoláním útočník Josef Daněk. Na druhou stranu se naskýtá příležitost pro mladé hráče Tomáše Holiše nebo Libora Kamase, kteří se se svou rolí v mužském hokeji prozatím pasují na výbornou.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS