Do Valašského Meziříčí směřuje první tým Draků z Šumperku
pondělí 11.2.2019 | Daniel Gargulák |

Do Valašského Meziříčí směřuje první tým Draků z Šumperku

Můj dům, můj hrad. Pro tři dosavadní vzájemné duely Draků s Bobry vždy platilo, že všechny tři body zůstávaly na domácím ledě. Poslední měření sil Bobrů s Draky v základní části Druhé ligy začíná od 18:00 ve středu 13. února na Zimním stadionu ve Valašském Meziříčí.

Draci neohroženě na prvním místě

Šumperští hokejisté se už s největší pravděpodobností stanou vítězi východní skupiny Druhé ligy. Před druhým Hodonínem mají náskok osmi bodů, který by jim již měl stačit na udržení první pozice. Pro Draky bude Bobří hráz předposlední výjezdní destinací před koncem základní části, případným bodovým ziskem se mohou svěřenci trenéra Zavadila přiblížit k prvnímu místu zase o něco blíže.

Šumperk si téměř jistotu prvního fleku zajistil i díky neuvěřitelné formě z posledního období. Hokejky ze severu prohrály od začátku nového roku pouhá dvě z deseti sehraných utkání, což budí u soupeřů nejen z východní skupiny zasloužený respekt.

Boj Valachů o druhou příčku míří do finiše

Každý jeden bod již rozhoduje. Valašské Meziříčí čtyři zápasy před začátkem play-off svádí tuhou bitvu s Hodonínem o lepší výchozí pozici pro play-off. A může jít o pozici nadmíru důležitou. Tým z druhého místa bude mít totiž pro vyřazovací boje výhodu domácího prostředí pro případný rozhodující duel série.

Svěřenci trenéra Weintritta v minulém kole překonali svoji sérii pěti výher z přelomu roku, když v domácím měření sil s Táborem zapsali po osmi gólové smršti Tábora již šestou výhru v řadě. Přijde proti prvnímu Šumperku do kolonek sedmé vítězství za sebou?
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
CIE Automotive