Vedle hlavního A-týmu mají Bobři také své mládežnické týmy, na to jak se jim daří, kdo je nejproduktivnějším hráčem a jaké jsou soupisky jednotlivých ročníků, se můžete podívat v následujícím článku.


JUNIOŘI

Valašskomeziříčská juniorka se účastní Regionální ligy juniorů, která je rozdělena na dvě skupiny. Více utkání svedou Valaši s nedalekým Novým Jičínem, Opavou, Rožnovem pod Radhoštěm a Frýdkem-Místkem, ve kterém působí také člen kádru mužů brankář Ondřej Majer. V druhé skupině je SK Horácká Slavia Třebíč, Lvi Břeclav, Kroměříž, Prostějov, Znojmo a Uherský Ostroh. S nimi Bobři poměří své síly pouze dvakrát.

Pro tuto sezónu převzal juniorku Valmezu bývalý kouč mužů Josef Doboš. S ním na střídačce doposud mladí Bobři odehráli celkem 17 zápasů s bilancí 11 výher a 6 proher. Se ziskem 32 bodů jim aktuálně patří 3. místo, na první Rysy z Frýdku-Místku ztrácí ale pouhý bod.

Nejproduktivnějším hráčem je Ondřej Hrdý (17+13), v celkovém bodování skupiny na 6. místě, v letošním ročníku nastoupil v jednom utkání také za muže. O další přísun branek a asistencí se starají Jan Stupka (10+8), Marek Urban (10+8) nebo Lukáš Stodůlka (6+9).

Pravé několik hráčů si již stihlo připsat start také za A-tým Bobrů. V jejich dresu se objevil již zmíněný Ondřej Hrdý, Lukáš Stodůlka a třeba Tobiáš Mošnička je členem soupisky mužů pravidelně. Daniel Růžička byl v jednom ze zápasů 2. ligy připraven v roli náhradníka.

Nesmíme zapomenout ani na ženskou reprezentantku Sáru Čajanovou. Ta byla součástí českého výběru v kvalifikaci na ZOH, kam s týmem nakonec také vybojovala historický postup. Poprvé v historii tak budou mít Češi pod pěti kruhy zástupce v mužském, ženském i para hokeji.

Soupiska junioři HC Bobři Valašské Meziříčí

Brankáři: Daniel Růžička, Tomáš Marek, Martin Vašica.

Obránci: Adam Kubín, Tobiáš Mošnička, Jan Matějíček, Sára Čajanová, Vojtěch Mikula, Erik Siner, Dan Holík, Štěpán Sviták.

Útočníci: Ondřej Hrdý, Jan Stupka, Marek Urban, Lukáš Stodůlka, Tomáš Omelka, Ladislav Janáček, Tobiáš Ostrčil, Štěpán Šulák, Lukáš Bednařík, Daniel Capil, Petr Klein, Eliška Veselá, Tomáš Zigmund.

Tobiáš Mošnička v dresu A-týmu v zápase s Kometou Brno B.


DOROSTENCI

Tým se účastní Ligy dorostu sk.12. Ta byla po 14 zápasech rozdělena podle umístění týmů na další dvě části - skupina o postup a o umístění.

ZÁKLADNÍ ČÁST - SK. 12

V základní části odehráli mladá Bobři celkem 14 klání s bilancí 5 vítězství a 9 proher. Nakonec jim patřilo 7. místo se ziskem 15 bodů, což pro další část soutěže znamenalo účast ve skupině o umístění. Nejproduktivnějším hráčem týmu byl Ondřej Hrdý (9+12), současně také hráč juniorky, dále Matyáš Bartoněk (12+5), Daniel Capil (10+5) nebo Tobiáš Ostrčil (7+8). V lize se Valaši utkali s Prostějovem, Tigers Zlín, Uherským Hradištěm i Uherským Brodem, Kroměříží, Rožnovem pod Radhoštěm a Brumovem-Bylnicí.

SKUPINA O UMÍSTĚNÍ

V té doposud Bobři odehráli 5 zápasů ze kterých si odnesli celkem jedno vítězství a 4 prohry a zisk 3 bodů. V tabulce jim aktuálně patří 6. místo a skóre 27:36. Hráči jako Matyáš Bartoněk (6+6), Daniel Capil (4+4) a Tobiáš Ostrčil (3+5) navázali na svou produktivitu z předešlé části, navíc k nim se přidal ještě Petr Klein (4+6). Společně s Valmezem v lize působí ještě Opava, Brumov-Bylnice, Černí Vlci Rožnov pod Radhoštěm, Nový Jičín, Český Těšín a Studénka.

Soupiska dorostenci HC Bobři Valašské Meziříčí

Brankář: Martin Vašica.

Obránci: Matěj Zeťák, Barbora Březovjáková, Jakub Koláček, Jaroslav Matoška, David Škrhla, Štěpán Sviták.

Útočníci: Matyáš Bartoněk, Petr Klein, Daniel Capil, Tobiáš Ostrčil, Radek Javorský, Ondřej Hrdý, Lukáš Bednařík, Otakar Hofmann, Tomáš Hrdý, Lukáš Církva, Vojtěch Fabián, Oliver Gregorčík, Adam Jandík.

Ondřej Hrdý v dresu A-týmu v zápase s Hodonínem.


STARŠÍ ŽÁCI

ZÁKLADNÍ ČÁST - LIGA B, sk. 24

Starší žáci začali sezónu v lize starších žáků B. Zde postupně změřili síly se Vsetínem, Zlínem, Brumovem-Bylnicí a Kroměříží. V dosavadní sezóně se jim bohužel moc nedařilo, ve všech 12 klání prohráli a v tabulce skončili poslední se ziskem jednoho bodu. To znamenalo pro Bobry následné přesunutí do druhé skupiny s týmy, které se taktéž umístily v dolní polovině tabulky.

O UMÍSTĚNÍ SKUPIN 22 - 24

Zde mají Valaši již větší důvody k radosti. Hned v prvním měření sil s HC Zastávka u Brna zvítězili 17:0! Poté žáci odehráli ještě další dvě utkání Uherským Hradištěm a Kroměříží, nad kterou zaznamenali výhru 6:5. V tabulce jim nyní patří 4. příčka, společně s nimi se o body poperou také Orli ze Znojma, Lvi Břeclav, Vyškov, Blansko, SHKM Hodonín a zmíněná Zastávka u Brna, Uherské Hradiště a Kroměříž.

Soupiska starší žáci HC Bobři Valašské Meziříčí

Brankáři: Stela Barochová, Jakub Rajnoch.

Obránci / útočnící: Jaroslav Matoška, Jakub Koláček, Vladimír Janík, Karolína Maliňáková, Barbora Březovjáková, Ellen Crhová, Barochová Linda, Oliver Gregorčík, Tomáš Hrdý, Otakar Hofmann, Robert Mucska, Vojtěch Fabián, Lukáš Církva, Jan Palouš, Matěj Švec.


MLADŠÍ ŽÁCI

Mladí Bobříci hrají zlínskou ligu mladších žáků D, která je velice vyrovnanou skupinou. Účastní se ji celkem 5 týmů, k vidění je stejně jako u starších žáků valašské ,,derby" s nedalekým Vsetínem, složení týmů je poté stejné. Valáškům nyní patří 4. místo, ovšem stejný počet 10 bodů má i Zlín, na 2. Brumov-Bylnici a 1. VHK ztrácí bodů 8.

Soupiska mladší žáci HC Bobři Valašské Meziříčí

Brankáři: David Šturala, Jiří Chovanec, Eliška, Hoffmannová.

Obránci / Útočníci: Matěj Bednařík, Ellen Crhová, Natálie Veselá, Štěpán Haša, Jakub Exner, Matyáš Kubiš, Michal Kalčák, Tereza Kobzová, Kristýna Šimčíková, Dominik Hub, Michal Navrátil, Bára Modláková, Samuel Strbačka, Libor Janík, Lukáš Zpěvák.


Dále jsou ve Valašském Meziříčí ještě týmy 3. - 5. třídy a přípravka, kde se však o výsledek nehraje. Jedním z hlavních údělů je naučit děti základům potřebných pro hokej. Mladí Bobříci se před nedávnem účastnili předsilvestrovských turnajů, na to, jak se jim dařilo se můžete podívat zde.

ODEHRANÝ ZÁPAS

19. kolo | so 26.11.2022

2:1

NÁSLEDUJÍCÍ ZÁPAS

20. kolo | st 30.11.2022

18:00

TABULKA 2. LIGY

1. ZNO Znojmo 18 110:25 52
2. KOP Kopřivnice 18 75:67 33
3. HVY Vyškov 17 74:55 30
4. HBR Havlíčkův Brod 18 68:76 28
5. HAV Havířov 17 57:46 26
6. VAL Valašské Meziříčí 16 42:50 26
7. NJI Nový Jičín 17 60:62 22
8. HOM Hodonín 17 46:59 20
9. OPA Opava 17 45:68 19
10. VEL Velké Meziříčí 17 30:62 13
11. ZNS Žďár nad Sázavou 16 41:78 13
Kompletní tabulka