Musíme bodovat, už není na co čekat, říká o bojích o první šestku Lukáš Bokroš
středa 17.11.2010 | Jakub Nikl |

Musíme bodovat, už není na co čekat, říká o bojích o první šestku Lukáš Bokroš

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Po vysokém vítězství nad Opavou jsem vyzpovídal jednoho z hlavních strůjců této vysoké výhry. Jedná se o autora tří branek v síti soupeře Lukáše Bokroše, který tedy snad protrhl střeleckou smůlu. Co on sám si o tom myslí? To se dozvíte v tomto článku.

Jak bys popsal zápas ze svého pohledu?
Tak dokázali jsme vstřelit první branku. Věděli jsme, že to bude těžké a že kdo dá první gól, tak asi zvítězí. Hráli jsme těžký zápas s Opavou, se kterou bojujeme i o první šestku. Jsem rád, že to takto dopadlo.


Ty jsi dokázal vstřelit tři branky. Jak bys je popsal?
Při prvním gólu byla chyba brankáře. Róbert Balga mi to pěkně nahrál a dával jsem to do prázdné. Druhý gól byla přesilovka s Bacilem a s Matesem. Akorát jsem to zametl bekhendem. Ten třetí, to mi Kostel nahrál. Je to zkušený hráč, počkal si na správný moment a já to akorát doklepl do brány.

Pamatuješ si, kdy jsi naposledy dokázal nastřílet hattrick?
Snad někdy na Slovensku v první lize, ale tady ve ValMezu ještě ne.

Dnes jsme dokázali zvítězit s nulou, což se nám tak často nestává. Čím to, že obrana dnes fungovala tak, jak by měla?
Už na Vsetíně bylo vidět, že jsme zahušťovali předbrankový prostor. Venca Vlachýnský, kterého musím vyzdvihnout, má teď skvělou formu a dnes to všechno pochytal. Celý zápas to směřovalo k nule, chtěli jsme mu ji dopřát a jsem rád, že se to podařilo.

Příští zápas jedeme do Břeclavi, kde to bude těžké. Souhlasíš?
Oni tam mají široké kluziště, na které jsou zvyklí. Navíc hrají doma, kde jsou nebezpeční. Pokud ale chceme do první šestky, tak musíme bodovat. Už není na co čekat, není už moc kol do konce.

Ty jsi se teď dokázal rozestřílet. Na Vsetíně si vystřelil vítězství, dneska hattrick...
Každý hráč, každý střelec se potřebuje chytit nějakým gólem. Mě se to, doufám, podařilo na Vsetíně. Když ale člověk na sobě pracuje, tak by se to mělo vrátit. Doufám, že to takto bude pokračovat.

Ke konci zápasu se hra přiostřila. Odnesl to i Róbert Balga. Ty jsi byl u něho první na střídačce. Jak to s ním vypadá?
Myslím, že má naražený lýtkový sval. Pokud je to jen sval, tak by to mělo být dobré. Do soboty času dost. Co se týká přiostření, tak už za stavu 3:0 už trošku neunášeli tu porážku a tak si to vynahrazovali jinak.

Když už jsme u zdravotních problému, ty jsi měl problémy s ramenem. Jak to vypadá?
Měl jsem trošku potahané vazy v ramenu. Věnoval jsem se tomu, rehabilitoval jsem a samo to ustoupilo. Sám jsem překvapený, že to tak rychle a samo odeznělo. Snažím se nějak vyhýbat větším soubojům, ale jak říkám, jsem překvapený, že to tak rychle odeznělo.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS