Na Valašsko míří Plameny. Ubrání před nimi Bobři svou tvrz?
čtvrtek 3.10.2019 | Daniel Gargulák |

Na Valašsko míří Plameny. Ubrání před nimi Bobři svou tvrz?

8. kolo Druhé ligy skupiny Východ přivede do Valašského Meziříčí trápící se Žďár nad Sázavou. Loňský soupeř Bobrů ze čtvrtfinále nezažívá vůbec povedený start do nové sezóny a k Bobrům se míří v sobotu 5. října odrazit k lepším zítřkům. Utkání startuje v 17:00.

Žďár se na začátku sezóny trápí

Plameny před sezónou přišly o důležitého partnera a úbytek financí se zřetelně podepsal na změnách v kádru. Žďár nad Sázavou se drží na předposledním místě skupiny Východ před posledními Moravskými Budějovicemi, které jsou doposud bez bodu. Žďárští bojují s úzkým kádrem a jejich vyhlídky jsou oproti předešlým sezónám prozatím nepříliš veselé, v posledním kole ale slavili první výhru po kanonádě právě proti Žihadlům. Zaberou svěřenci trenéra Hamana na valašské půdě a připíší si druhů vítězství v sezóně?

Valmez napravil prohru s Šumperkem

Po prvním prohraném utkání za všechny tři body v letošní sezóně zajížděla družina trenéra Weintritta do Opavy, kde se zásluhou Martiníka dostala do vedení už ve čtvrté minutě a vedení si držela po zbytek utkání. Valaši si tak na slezské půdě zapsali tři body do tabulky, díky kterým se vrátili na průběžné čtvrté místo. Naváží Bobři na úspěch v Opavě na domácím ledě proti Plamenům a upevní si při nejmenším svoji pozici?
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS