Na led outsidera s úkolem vyhrát. Moravské Budějovice ale začaly bodovat
úterý 19.11.2019 | Richard Müller |

Na led outsidera s úkolem vyhrát. Moravské Budějovice ale začaly bodovat

Ještě minulý týden byly Moravské Budějovice jediným týmem, který nezískal ani bod ve skupině Východ. V sobotu ale tuhle nelichotivou bilanci prolomili a radují se z první výhry a třech bodů. Tak to je přesně osud středečního soupeře Bobrů, na jehož led Valaši uprostřed pracovního týdne zamíří.

Kdybyste se v okolí meziříčského zimního stadionu zeptali, jak se daří, tak odpověď bude rozmanitá. Hokejoví Bobři stále drží třetí místo, se kterým jsou jistě spokojení a přesně takto si představovali průběh sezóny. Jenže poslední čtyři zápasy se jim lepí smůla na ostří, když dokázali posbírat pouze dva body po prohrách v nastaveném čase, respektive nájezdech.

Kdy jindy protrhnout neúspěšnou šňůru, než proti poslednímu týmu tabulky? Ovšem žádný lehký úkol. Moravské Budějovice v posledních týdnech posílily kádr a je jen otázkou času, než začnou sbírat body pravidelně. Útočníci Norair Hovsepyan, Josef Podlaha, obránce Roman Čermák a gólman Ondřej Haloda. Všichni tito hráči už oblékají žluto-černý dres jsou připraveni trápit soupeře Žihadel.

Utkání na ledě Moravských Budějovic se odehraje ve středu 20. listopadu od 18:30.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS