Na roční hostování přichází Radim Ostrčil
úterý 31.7.2018 | Klub |

Na roční hostování přichází Radim Ostrčil

Před pár okamžiky úspěšně skončilo jednání mezi Havlíčkovým Brodem a Valašským Meziříčí o příchodu zkušeného obránce Radima Ostrčila, který naposled působil v prvoligovém kádru Vsetína. Hráč se upsal Bobrům na roční hostování.

Příchodem Radima Ostrčila získali Valaši značnou posilu do obrany. Vždyť jeho poslední zkušenost s druholigovým hokejem vynesla důraznému bekovi dvacet dva kanadských bodů, a především v kvalifikaci o tehdejší WSM ligu figuroval ve statistikách na prvním místě svého mužstva.

Po zaslouženém postupu strávil ve druhé nejvyšší soutěži celou sezónu v barvách sousedního Vsetína. Ani kvalitnější soutěž výkony Ostrčila neomezila a s šesti góly a patnácti asistencemi se stal třetím nejproduktivnějším obráncem Dopitovy posádky.

Ostrčil se mimo jiné může podle údajů na serveru Eliteprospect chlubit jednapadesáti starty v české extralize a zkušenostmi s mládežnickými reprezentacemi.

Po boku Petra Dvořáka se bude jednat o druhého hráče Bobrů, který byl draftovaný týmem z NHL. Ostrčila si vybral Boston v šestém kole v roce 2007.

"Jsem rád, že jsme se domluvili jak s hráčem tak i jeho klubem a věřím, že se stane pro Valašské Meziříčí významnou posilou. Nyní už dořešíme pouze detaily smlouvy," dodává k přestupu sportovní manažer Petr Dvořák.

Radim Ostrčil

Věk: 29
Výška: 183 cm
Váha: 94 kg
Hůl: levá
Kmenový klub: BK Havlíčkův Brod
Předchozí působiště: VHK ROBE Vsetín


 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
Alpine