Plyšáci na led podruhé. Bobři 14. prosince zopakují loňskou akci!
neděle 1.12.2019 | Richard Müller |

Plyšáci na led podruhé. Bobři 14. prosince zopakují loňskou akci!

HC Bobři Valašské Meziříčí se rozhodli i v letošní sezóně navázat na akci Plyšáci na led. Letos tato dobročinná sbírka proběhne v sobotu 14. prosince během domácího utkání proti Žďáru nad Sázavou. Smyslem akce je během prvního gólu Bobrů naházet na led co nejvíce plyšáků, které následně hráči předají na dětské oddělení nemocnice a dalších zařízení, kde musí děti nuceně trávit vánoční období.

Z loňského vánočního utkání proti Českým Budějovicím získal klub za pomocí fanoušků 571 plyšáků, které hned následující den šli předat hráči do nemocnice ve Valašském Meziříčí malým dětem, které uvítaly tohle nečekané zpestření úsměvem. Zbylá část putovala do dalších dětských zařízení ve Valašském Meziříčí a okolí.

Právě proto, že loňská akce se ukázala jako smysluplná, se rozhodli hokejisté Bobrů letos Plyšáky na led zopakovat. Pojďme společně překonat loňské číslo a udělat o vánočním čase radost dětem, které tolik štěstí neměly.

Přispět může každý fanoušek tím, že zakoupí plyšáka a po první vstřelené brance Bobrů jej vhodí na led. O zbytek se postarají samotní hráči. Věříme, že v sobotu 14. prosince v zápase proti Žďáru nad Sázavou vytvoříme skvělou atmosféru doplněnou o solidaritu vůči druhým.

Děkujeme, že pomáháte s námi!

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS