Pod novým koučem čeká Bobry rozjetá Opava
úterý 21.1.2020 | Richard Müller |

Pod novým koučem čeká Bobry rozjetá Opava

Ve středu čeká hokejisty Valmezu na domácím ledě první zápas pod vedením kouče Josefa Doboše. Na Valašsko míří asi největší překvapení soutěže, a to Opava, která statečně bojuje o první trojku v tabulce. Zápas začíná tradičně v 18:00.

Nakopnou Bobři své motory?

Zápas v Šumperku podle slov trenéra Doboše byl z pohledu výkonu dobrý. Bohužel pod vedením Lukáše Plška modro-bílí neuhlídali vedení 2:1 a nakonec prohráli tříbrankovým rozdílem 2:5. Bobři se budou snažit ve středu nedopustit třetí porážku v řadě a zabojovat o čtvrté místo. V případě neúspěchu by jim mohla jak Opava, tak Hodonín bodově odskočit.

Překvapení jménem Opava

Opava se zbavila nálepky outsidera a nyní je velmi právoplatně v horní polovině tabulky a bojuje o co nejlepší výchozí pozici do play-off. Po vítězství ve Žďáru nad Sázavou je tým kouče Pavla Zdráhala namlsaný k dalším úspěchům.

Přijďte Bobry podpořit!

Premiéra trenéra Doboše je novým impulsem týmu a všichni doufáme, že se podaří zlepšit domácí úspěšnost zápasů. Věříme, že nás přijdete v co největším počtu podpořit! Zápas začíná ve středu v 18:00.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS
×
Odehrané 17:00 | Muži
HC Bobři Valašské Meziříčí
Draci Šumperk