Poslední výjezd k jižním sousedům. Valaši směřují k Plamenům ze Žďáru
čtvrtek 31.1.2019 | Daniel Gargulák |

Poslední výjezd k jižním sousedům. Valaši směřují k Plamenům ze Žďáru

Po další týdenní pauze čeká Valachy znovu soutěžní utkání. V rámci 36. kola zavítají k odvetě na led Žďáru nad Sázavou, který se jim už v letošní sezóně podařilo zdolat v domácím prostředí poměrem 3:1. Svěřenci trenéra Weintritta tímto duelem taky uzavřou trojboj s jižní skupinou, který prozatím přinesl plný bodový zisk v podobě šesti bodů. Zápas ve Ždárských vrších započne v sobotu 2. ledna od 17:30 hodin.

Plameny obsadily trůn skupiny Jih

Středeční kolo Druhé ligy nabídlo krom volna pro Bobry mnoho zajímavých událostí. Jednou z nich byl i vývoj jižní skupiny, kde vzájemného souboje Moravských Budějovic s Havlíčkovým Brodem naplno využil právě Žďár nad Sázavou, který se díky třem bodům z utkání s Pískem posunul na první místo tabulky. Na něm si nyní svěřenci trenéra Konečného vytvořili dvoubodový náskok.

Na Bobří hrázi to Plamenům tolik nestřílelo, i tak se ale mohou chlubit třetím nejproduktivnějším útokem napříč celou Druhou ligou. 149 branek je jedním z hlavních atributů současného tabulkového postavení Žďáru. Ostatně je to přesně o čtyřicet více, než kolik dokázaly vstřelit druhé Moravské Budějovice.

Využijí Bobři další týden bez hokeje?

Před týdnem měla volno celá Druhá liga, tento týden padlo na Valachy volno v rámci 35. kola. Družina trenéra Weintritta tak měla po vítězném zápase s Moravskými Budějovicemi opět delší čas na odpočinek. Využije jej Valašské Meziříčí k dalšímu tříbodovému zisku? Třetí nejvyšší soutěž se zběsilým tempem chýlí ke konci své základní části.

Bobři před startem jejího posledního hracího měsíce drží třetí pozici jen o skóre v závěsu za druhým Hodonínem se stejným bodovým ziskem. Čtvrtá Kopřivnice na Valachy naopak ztrácí pět bodů s tím, že má odehraný jeden zápas navíc. Boj o play-off směřuje do svého finiše a Valaši se v něm budou prát o co nejlepší tabulkové postavení. Nejhůře druhé místo by jim pak zajistilo případnou výhodu domácího prostředí pro čtvrtfinále vyřazovacích bojů.
 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS