Poslední zápas sezóny odehrají Bobři ve Frýdku-Místku
pátek 11.2.2011 | David Fabián |

Poslední zápas sezóny odehrají Bobři ve Frýdku-Místku

V A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Hokejisty Valašského Meziříčí čeká poslední zápas letošní sezóny v sobotu 12. 2. 2011 od 17:00 na ledě Frýdku-Místku. Přestože už Bobři přišli o možnost postupu do play-off s motivací by mít problém neměli, vždyť ve Frýdku-Místku se jim od postupu frýdecko-místeckého týmu do druhé ligy ještě nepodařilo zvítězit.

Posledním soupeřem Bobrů bude tedy Frýdek-Místek, který se sice v poslední době výsledkově trápí, ale jehož široké kluziště vůbec nevyhovuje svěřencům trenéra Sedláka. V posledních třech kolech si Frýdek-Místek připsal pouze jeden bod, když nejprve prohrál s tápající Břeclaví 5:4, poté před týdnem na domácím ledě sahal po vítězství proti Hodonínu, ale nakonec podlehl v prodloužení 3:4, a konečně v zatím posledním kole prohrál na ledě Techniky Brno vysoko 1:6.

To hokejisté Valašského Meziříčí v posledních kolech sice zabrali, ale i tak už se do play-off tuto sezónu nepodívají. Pro připomenutí výsledky posledních třech zápasů - nejprve Bobři zcela nečekaně po špatném výkonu podlehli Technice 3:6, před týdnem dokázali zabrat a vybojovat tři body na ledě Opavy, kde si připsali vítězství 5:2 a v minulém kole dokázali vybojovat vítězství 3:2 na domácím ledě proti Hodonínu.

Pojďme si teď blíže představit několik hráčů, hájících barvy Frýdku-Místku. V útoku se zatím nejvíce prosazuje Jana Kolařík, a s přehledem vládne statistikám svého mužstva. Dále si Bobři budou muset dát pozor na Jana Sluštíka s Petrem Rozumem. V obraně nejvíce vynikají Jan Kudláček a Martin Mintěl. V bráně Frýdku-Místku se pravděpodobně objeví Michal Láníček.

Sestavy z minulého kola:
HC Frýdek-Místek: Láníček - Slovák, Mintěl, O. Sluštík, Řezáč, Kotásek, Gajda, Kopáč, Kudláček, Roupec, Marek, Matzke, Rozum, J. Sluštík, Matysz, Gottwald, Štubňa, Mach.
HC Bobři Val. Meziříčí: Krumpoch (Vlachýnský) - Bacul L., Bacul R., Balga, Blažek, Bokroš, Dvořák, Matějný, Martiník, Mikel, Palík, Růčka, Tatarčík, Varga D., Varga Mar., Varga Mir., Vašut.

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS