Soupiska je konečná. Bobři získali obránce Kleinera
pátek 31.1.2020 | Richard Müller |

Soupiska je konečná. Bobři získali obránce Kleinera

S posledním přestupovým dnem dotáhli Bobři příchod obránce Jakuba Kleinera. Jedná se o poslední posilu letošní sezóny, která se připojí k A-týmu před závěrečnou částí sezóny a následným play-off. Mladý bek přichází na střídavé starty z Přerova, kde hájil barvy tamní juniorky. Valašské Meziříčí má zaroveň k dispozici konečnou soupisku A-týmu.

"Jakub je mladý obránce, který u nás určitě dostane šanci. Bude to dobré i pro konkurenci v našich obranných řadách," komentuje posílení defenzívy sportovní manažer Petr Dvořák. Jakub Kleiner je odchovancem Přerova a zkušenosti sbíral i na opačném konci republiky v Chomutově.

"Nepodařilo se nám přivést hráče, které jsme chtěli, přestože jsem to měl u některých klubů dopředu domluvené. Sezónu dohrajeme s aktuální soupiskou. Budeme bojovat až do posledního kola o co nejlepší umístění. Všude řádí marodky a celý den jsem bojoval. Nakonec nám pomůžou dva nadějní kluci z Přerova. Současnému týmu věříme, že nechá na ledě všechno," dodává ke složení mužstva Dvořák.

Hráči, kteří mohou do konce sezóny nastoupit za A-tým:

Gólmani: Jiří Slovák, David Sachr, Jakub Málek.

Obránci: Jiří Weintritt, Jiří Běhal, Michal Žák, Jakub Ďurkáč, Vojtěch Baroš, Tomáš Holiš, Libor Kamas, Tom Ondračka, Petr Pavlas, Vojtěch Pernický, Jakub Kleiner.

Útočníci: Rostislav Vaněk, Petr Seidler, Tomáš Vávra, Jiří Slovák, Radek Pořízek, Ondřej Martiník, Tomáš Andris, Josef Daněk, Jonáš Kočica, Šimon Kuchařík, Michal Romančík, Daniel Paťava, Jan Vašenka, Daniel Klímek, Tomáš Vavřík, Michael Frimel, Jakub Pořický (zraněn), Petr Dvořák (zraněn).

 
Hledáme nové redaktory do našeho redakčního týmu.
V případě zájmu nebo pro další informace pište na redaktor@esports.cz.
 


Aktuality

Archiv aktualit
Město VM
DEZA
ROBE
CS CABOT
EFIOS