TM: Dorostenci se stále hledají

Týdeník mládeže: Junioři mají za sebou víkend zápasového volna, dorostenci dobře rozehráli utkání s Karvinou, nezvládli však konec zápasu. Jak se dařilo dalším kategoriím?

Junioři

10. kolo je bylo důvodu odhlášení týmu HC Čení Vlci anulováno.

Další zápas: 11. kolo - Regionální liga juniorů, 17. 11. 2023, HC Bobři Valašské Meziříčí - MSK Orlová, 13:45


Dorostenci

Dorostencům štěstí nepřálo ani v utkání s Karvinou. I když po většinu utkání díky brance Juraje Osiky vedli 1:0, Slezané v poslední periodě dokázali srovnat, necelé dvě minuty před koncem navíc vsítit rozhodující gól, na který už Bobři nezvládli zareagovat.

12. kolo - Regionální liga dorostu, 11. 11. 2023, HK Karviná - HC Bobři Valašské Meziříčí, 2:1

Branky a nahrávky: 42. Jemelík (Vincenec, Prokop), 59. Chlebík (Prokop, Seroiszka) – 9. Osika (Matoška). Vyloučení: 4:3. Diváci: 66. Průběh utkání: 0:1, 2:1.

HK Karviná: J. Duraj (D. Juřička) — D. Staníček, K. Skiba, A. Toráč — M. Chybík, M. Niesyt, D. Chlebík, N. Špačková, M. Gelačák, S. Prokop, T. Vincenec, M. Jemelík, A. Skopal, P. Seroiszka, A. Tvrdý.

HC Bobři Valašské Meziříčí: O. Souček (J. Rajnoch) — O. Gregorčík, O. Hofmann, J. Matoška, J. Koláček, B. Březovjáková, T. Mikulka — T. Hrdý, R. Mucska, Š. Vrba, J. Osika, M. Pekař, V. Fabián, M. Navrátil

Další zápas:

15. kolo - Regionální liga dorostu, 17. 11. 2023, MSK Orlová - HC Bobři Valašské Meziříčí, 12:00

14. kolo - Regionální liga dorostu, 19. 11. 2023, HC Bobři Valašské Meziříčí - HC Brumov-Bylnice, 12:00



Starší žáci

Starší žáci sehráli dvě utkání ve dvou dnech. Z Uherského Brodu si odvezli nemilou prohru, v neděli následně hostili Uherský Ostroh. S ním dokázali i za stavu 0:3 srovnat krok a stav na 3:3, Ostroh ale poté znovu odskočil a větší drama už nepovolil.

8. kolo - liga starších žáků "B", 11. 11. 2023, HC Spartak Uherský Brod - HC Bobři Valašské Meziříčí, 15:4

Branky a nahrávky: 11. Kutnar (Kundrata), 16. Kubík (Rybníkář, Šiller), 22. Šiller (Rybníkář), 26. Jančář (Peřestý, Sedláček), 27. Rybníkář (Kučera), 29. Sedláček (Rybníkář, Šiller), 32. Šiller (Krejčiřík), 32. Kundrata (Kubík, Sedláček), 35. Kučera (Sedláček, Rybníkář), 39. Kutnar (Kubík, Sedláček), 41. Rybníkář (Jančář), 42. Jančář (Sedláček, Patka), 43. Jančář (Rybníkář), 52. Jančář (Rybníkář), 54. Patka (Šmerda, Rybníkář) – 12. Chovanec (Surý), 40. Kalčák, 48. Šimčíková (Křenková), 50. Křenková (Šimčíková) Vyloučení: 0:1. Diváci: 69. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 10:1, 10:2, 13:2, 13:4, 15:4.

HC Spartak Uherský Brod: R. Smolčák — L. Krejčiřík, J. Jančář, J. Sedláček, J. Gajdůšek — D. Peřestý, V. Rybníkář, L. Šiller, M. Kubík, F. Šmerda, Š. Kutnar, L. Kučera, Z. Kundrata, T. Patka.

HC Bobři Valašské Meziříčí: E. Hoffmannová — M. Bednařík, M. Březovják, V. Kamas — M. Kalčák, V. Kovaříček, Z. Rypár, D. Surý, A. Sviták, D. Křenková, D. Chovanec, Š. Fuchs, M. Frolo, K. Šimčíková.

9. kolo - liga starších žáků "B", 12. 11. 2023, HC Bobři Valašské Meziříčí - Hokej Uherský Ostroh, 3:10

Branky a nahrávky: 15. Kalčák, 25. Kalčák, 26. Šimčíková (Bednařík) – 3. Motyčka, 11. Veselý (Veselý), 14. Hudáček (Veselý), 34. Ivan (Veselý), 38. Veselý (Ludvík), 42. Veselý (Ivan), 49. Skočík, 52. Veselý, 54. Ludvík (Štulc), 59. Ludvík (Veselý). Vyloučení: 7:4. Diváci: 67. Průběh utkání: 0:3, 3:3, 3:10.

Další zápas: 10. kolo - liga starších žáků "B", 17. 11. 2023, HC Bobři Valašské Meziříčí - Berani Zlín B, 09:15

Mladší žáci

8. kolo - liga mladších žáků "B", 12. 11. 2023, HC Brumov-Bylnice - HC Bobři Valašské Meziříčí, 09:00

Branky a nahrávky: 12. Kubla (Capil), 40. Vrečková (Capil), 45. Krupik (Vrečková), 51. Capil – 4. Kolínek (Ritter), 5. Krejza, 5. Kolínek, 6. Michalec (Varček, Holba), 10. Holba, 13. Kolínek, 15. Varček (Šuráňová), 15. Krejza, 17. Varček (Ritter), 21. Kolínek, 23. Kolínek (Šuráňová), 25. Ritter, 26. Kolínek (Holba), 28. Varček (Ondrejička), 31. Kolínek (Vaculín), 34. Čada (Krejza), 37. Kolínek (Holba, Vaculín), 40. Kolínek, 48. Holba (Vaculín), 57. Kolínek, 59. Kolínek (Krejza). Vyloučení: 1:3. Diváci: 48.

HC Bobři Valašské Meziříčí: Š. Ševčík (V. Krasňák) — V. Zedek — A. Vrečková, J. Eliášek, Š. Kubla, J. Januš, A. Růžička, Š. Křivda, F. Ventura, M. Klimentová, M. Pavlík, A. Černá, M. Krupik, Š. Capil, P. Rušar, J. Mrlina.

HC Brumov-Bylnice: M. Gargulák — D. Krejza, J. Vaculín, T. Ritter, K. Holba — M. Michalec, E. Šuráňová, V. Čada, D. Kolínek, T. Zelinka, J. Ondrejička, S. Varček.

Další zápas: 9. kolo - liga mladších žáků "B", 17. 11. 2023, Tigers Zlín - HC Bobři Valašské Meziříčí, 11:20


4. třída

4. kolo - soutěž 4. tříd Zlínského kraje, 11. 11. 2023, HC Bobři Valašské Meziříčí - HC Uherské Hradiště

Další zápas: 5. kolo - soutěž 4. tříd Zlínského kraje, 18.11.2023, HC Brumov-Bylnice - HC Bobři Valašské Meziříčí, 11:30


3. třída

Další zápas: 4. kolo - soutěž 3. tříd Zlínského kraje, 17.11.2023, HC Bobři Valašské Meziříčí - HC Brumov-Bylnice, 11:30


2. třída

Další zápas: 2. kolo - soutěž 2. tříd Zlínského kraje, 26.11.2023, VHK Vsetín - HC Bobři Valašské Meziříčí, 10:00


Ročník 2017 a mladší odehrál o víkendu turnaj v Rožnově pod Radhoštěm kde se postupně utkali se Vsetínem, Kopřivnicí a domácím Rožnovem.




Autor: Jan Kozák s přispěním trenérů mládež

ODEHRANÝ ZÁPAS

41. kolo | st 28.2.2024

NÁSLEDUJÍCÍ ZÁPAS

42. kolo | so 2.3.2024

17:30

TABULKA 2. LIGY

1. HAV Havířov 41 247:90 110
2. HVY Vyškov 41 202:139 83
3. OPA Opava 40 132:119 70
4. HOM Hodonín 41 136:126 66
5. HBR Havlíčkův Brod 41 138:133 59
6. NJI Nový Jičín 41 138:148 59
7. ZNS Žďár nad Sázavou 41 140:175 55
8. SUM Šumperk 41 131:146 53
9. KOP Kopřivnice 42 150:167 52
10. TEC Technika 41 105:158 46
11. VEL Velké Meziříčí 41 119:189 43
12. VAL Valašské Meziříčí 41 113:161 42
Kompletní tabulka
×
Dnes v 17:30 | Muži
HHK Velké Meziříčí
HC Bobři Valašské Meziříčí