Týdeník mládeže: Juniorka veze výhru z Uherského Brodu. Co dalšího se u mládeže v posledním týdnu událo?

Junioři

Junioři měli původně sehrát sváteční utkání v pátek 17. listopadu, které ale bylo nakonec odloženo na 22.listopadu. Zápas po týdenním volnu, kdy jim byl zrušen zápas s Černými Vlky kvůli jejich odhlášení ze soutěže, tak sehráli až v neděli 19. listopadu na ledě Uherského Brodu. V 7. minutě otevřel skóre Jan Stupka, v čase 15:01 se k němu zapsal také Dan Holík.

12. kolo - Regionální liga juniorů, 19. 11. 2023, HC Spartak Uherský Brod - HC Bobři Valašské Meziříčí, 1:3

Branky a nahrávky: 39. Obadal (Surý) – 7. Stupka (Mojžíš), 16. Holík (Javorský), 44. Stodůlka (Mojžíš, Omelka). Vyloučení: 3:5. Diváci: 69. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3.

HC Spartak Uherský Brod: D. Kamenář (M. Vrága) — V. Diviš, V. Obadal, F. Zvěřina — J. Dvořák, A. Surý, D. Horenský, A. Mach, S. Gubisch, F. Škubal, R. Šín, V. Šobáň, J. Střelec.

HC Bobři Valašské Meziříčí: R. Kocyan (A. Vohlídka) — Š. Sviták, O. Vašek, P. Balažovič, D. Holík, M. Stodůlka, J. Koláček, M. Mojžíš — D. Capil, R. Javorský, J. Stružka, L. Bednařík, J. Stupka, T. Omelka

(foto: Vojtěch Gargulák / beranizlin.cz)

Další zápas:
dohrávka 11. kolo - Regionální liga juniorů, 22. 11. 2023, HC Bobři Valašské Meziříčí - MSK Orlová, 17:45

13. kolo - Regionální liga juniorů, 24. 11. 2023, SK Prostějov 1913 - HC Bobři Valašské Meziříčí, 18:00


Dorostenci

Dorost je stále bez bodu, když doma nezvítězil ani nad Orlovou a Brumovem-Bylnicí a v tabulce své skupiny 13.-14. jsou stále na posledním místě bez bodového zisku. Nejvíce bodů za dva zápasy (1+1) zaznamenala čerstvá mistryně světa v hokejbalu 4vs4 Natálie Veselá.

15. kolo - Regionální liga dorostu, 17. 11. 2023, MSK Orlová - HC Bobři Valašské Meziříčí, 5:1

Branky a nahrávky: 2. Bajnar (Štebel), 20. Kunčický (Štebel), 40. Kunčický (Oprchalský), 41. Kunčický (Štebel, Bajnar), 50. Janík – 58. Vrba (Hrdý). Vyloučení: 6:5. Diváci: 68. Průběh utkání: 5:0, 5:1.

MSK Orlová: D. Oprchalský (A. Padělek) — A. Štěrba, M. Schoffer, P. Warzeszka, J. Juhasz, R. Šotkovský, M. Gorný — D. Kubečka, D. Kunčický, M. Pokorný, D. Štebel, J. Bajnar, I. Janík, P. Polka, F. Pustějovský, R. Šipula, J. Littner.

HC Bobři Valašské Meziříčí: O. Souček (J. Rajnoch) — O. Gregorčík, J. Matoška, J. Koláček, B. Březovjáková, T. Mikulka — T. Hrdý, R. Mucska, Š. Vrba, J. Osika, M. Pekař, V. Fabián, M. Navrátil.

14. kolo - Regionální liga dorostu, 19. 11. 2023, HC Bobři Valašské Meziříčí - HC Brumov-Bylnice, 2:9

Branky a nahrávky: 19. Veselá (Březovjáková, Matoška), 46. Církva (Osika, Veselá) – 4. Ročák (Matějík, Lysák), 9. Kaiser (Ovesný), 22. Ročák (Lysák, Matějík), 28. Ročák (Lysák), 35. Holba (Kristín), 36. Lysák, 43. Kristín (Hlavička), 53. Kristín (Kaiser), 57. Ročák. Vyloučení: 7:7. Diváci: 45. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:7, 2:7, 2:9.

HC Bobři Valašské Meziříčí: O. Souček (J. Rajnoch) — O. Gregorčík, J. Matoška, B. Březovjáková, T. Mikulka — T. Hrdý, R. Mucska, Š. Vrba, J. Osika, N. Veselá, M. Pekař, V. Fabián, L. Církva, M. Navrátil.

HC Brumov-Bylnice: T. Bublák (J. Kolínek) — J. Vaškůj, L. Kroupa, E. Kropáč — D. Matějík, T. Ovesný, Š. Holba, J. Střelec, A. Lysák, V. Goňa, M. Ročák, M. Kaiser, J. Hlavička, M. Kristín.

Rozpis zápasů ZDE.


Starší žáci

10. kolo - liga starších žáků "B", 17. 11. 2023, HC Bobři Valašské Meziříčí - Berani Zlín B, 3:17

Branky a nahrávky: 19. Březovják (Kalčák), 39. Kalčák (Březovják, Křenková), 53. Březovják – 8. Petrůj (Bělíček), 13. Petrůj (Šmíd, Bělíček), 13. Petrůj (Šmíd), 17. Šmíd (Petrůj), 18. Hlatký, 20. Šmíd (Petrůj, Hlatký), 21. Hlatký (Šmíd, Petrůj), 28. Bělíček, 30. Hlatký (Bělíček), 33. Hlatký (Petrůj), 37. Hlatký (Šmíd), 41. Petrůj (Hlatký), 49. Petrůj, 50. Gonzalez (Kubičík), 51. Šmíd (Hlatký, Krejčí), 56. Hlatký, 59. Šmíd (Petrůj) Vyloučení: 1:2. Diváci: 53. Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:11, 2:11, 2:15, 3:15, 3:17

HC Bobři Valašské Meziříčí: D. Dorňák — M. Bednařík, M. Březovják, V. Kamas — L. Zpěvák, M. Kalčák, Z. Rypár, D. Surý, A. Sviták, J. Batrla, D. Křenková, D. Chovanec, Š. Fuchs.

Berani Zlín: A. Kos (R. Soukup) — R. Žůrek, R. Hlatký, J. Bělíček, D. Gonzalez, V. Krejčí, S. Ševeček — M. Petrůj, O. Šmíd, P. Slovák, L. Kubičík, A. Patiak, T. Rudolfová, M. Pecháček.

Další zápas: 11. kolo - liga starších žáků "B", 25. 11. 2023, VHK Vsetín - HC Bobři Valašské Meziříčí, 15:30.

Kristýna Šimčíková na kempu Future Olympians


Více o rozvojovém kempu Future Olympians ZDE.


Mladší žáci

9. kolo - liga mladších žáků "B", 17. 11. 2023, Tigers Zlín - HC Bobři Valašské Meziříčí, 16:3

Branky a nahrávky: 2. Greguš, 3. Hlavačka, 4. Greguš, 10. Vavruška (Greguš), 15. Hudec (Skalník), 20. Vaverka (Miklík), 21. Mikulčík (Vaverka), 25. Sedlář (Mikulčík), 33. Greguš (Vavruška), 41. Miklík (Doleschal), 42. Vaverka (Miklík), 44. Vavruška (Mikulčík), 46. Hudec (Mikulčík), 51. Greguš (Mikulčík), 54. Mikulčík (Miklík), 55. Greguš (Vavruška) – 11. Vrečková, 17. Capil (Krupik, Rušar), 38. Rušar (Mrlina, Krupik). Vyloučení: 4:3. Diváci: 64. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1, 5:2, 9:2, 9:3, 16:3.

Tigers Zlín: Š. Pravda — P. Sedlář, J. Hudec — D. Miklík, Š. Greguš, L. Doleschal, F. Vaverka, T. Mikulčík, S. Vavruška, F. Skalník, A. Hlavačka.

HC Bobři Valašské Meziříčí: Š. Ševčík (V. Krasňák) — V. Zedek — J. Eliášek, J. Januš, F. Ventura, Š. Křivda, M. Pavlík, A. Vrečková, A. Černá, M. Krupik, Š. Capil, P. Rušar, J. Mrlina, M. Klimentová.

Další zápas: 10. kolo - liga mladších žáků "B", 25. 11. 2023, HC Bobři Valašské Meziříčí - Hokej Uherský Ostroh, 11:20


4. třída

5. kolo - soutěž 3. tříd Zlínského kraje, 18.11.2023, HC Brumov-Bylnice - HC Bobři Valašské Meziříčí

Další zápas: 7. kolo - soutěž 3. tříd Zlínského kraje, 2.12.2023, HC Bobři Valašské Meziříčí - VHK Vsetín, 09:30


3. třída

4. kolo - soutěž 3. tříd Zlínského kraje, 17.11.2023, HC Bobři Valašské Meziříčí - HC Brumov-Bylnice

Další zápas: 5. kolo - soutěž 3. tříd Zlínského kraje, 2.12.2023, HC Uherské Hradiště - HC Bobři Valašské Meziříčí, 09:00


2. třída

Další zápas: 2. kolo - soutěž 2. tříd Zlínského kraje, 26.11.2023, VHK Vsetín - HC Bobři Valašské Meziříčí, 10:00


Autor: Jan Kozák s přispěním trenérů mládež

ODEHRANÝ ZÁPAS

44. kolo | so 9.3.2024

TABULKA 2. LIGY

1. HAV Havířov 44 270:99 116
2. HVY Vyškov 44 224:152 92
3. HOM Hodonín 44 153:134 74
4. OPA Opava 44 143:134 72
5. HBR Havlíčkův Brod 44 151:141 65
6. NJI Nový Jičín 44 146:165 59
7. KOP Kopřivnice 44 161:172 58
8. ZNS Žďár nad Sázavou 44 149:187 58
9. SUM Šumperk 44 139:160 57
10. VAL Valašské Meziříčí 44 128:170 49
11. TEC Technika 44 118:172 49
12. VEL Velké Meziříčí 44 121:217 43
Kompletní tabulka